Dárky pod stromeček objednávejte nejpozději do 17. 12. (pro Prahu můžete objednávat až do 20.12. -> rozvážíme 20. - 22. 12.)

Medový Žufánek 35% 0,5l

499 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Medový Žufánek je likér s velice limitovanou produkcí (stovky ks) a neskutečně líbeznou chutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Medový Žufánek 35%

Likér je získaný macerováním panenských medových plástů v jemném, 35% destilátu z medoviny. Vzniká nápoj, který koncentruje to nejlepší z přírody: léčivé účinky včelích produktů – medu, pylu, mateří kašičky, propolisu a antibakteriálních látek ze včelího vosku a sílu destilátu z tříleté medoviny.

Medového Žufánka je každoročně vyrobeno velmi omezené množství (stovky lahví). Je to dáno obdobím snůšky medu (od května do konce července) a množstvím mateří kašičky a propolisu. Veškeré použité suroviny pochází jen a pouze z včelařské farmy, kterou má přímo rodina Žufánkova. Jejich pilné včelky se tak starají o opilování všech jejich sadů a navíc z jejich produkce vzniká něco vyloženě unikátního. Medový je Žufánkovic varianta ledového či slámového vína :-).

Použité přírodní přísady po určitém čase způsobí tvorbu usazeniny. Nejedná se v žádném případě o závadu, ale jde o charakteristickou vlastnost medových produktů. Láhev před použitím protřepejte a obsah si maximálně užijte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Likéry
Obsah alkoholu (%): 35
Obsah balení (l): 0,5
Region: Zlínský kraj
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
R Avatar autora | 25.11.2019
Přidávám se k obdivovatelům a fanouškům Žufánka, po předchozí zkušenosti se Sejvovicí jsem neodolal a koupil si medového :) a nyní užívám jako lék proti nachlazení a bacilům. V láhvi najdete to nejlepší z včelích produktů s 35% alkoholu :)

zusy_brand

Firmu ŽUSY s.r.o., která stojí za legendou českého lihovarnictví, založili v roce 2000 manželé Marcela a Josef Žufánkovi a jejich synové MartinJosef a Jan. V Boršicích u Blatnice tak vyrostl lihovar nebojíme se napsat světového formátu, který má velkou zásluhu na obrodě kvalitní výroby destilátů v ČR.

Lihovar zpracovává ovoce z vlasních sadů, které jsou v jedné z nejlepších lokalit na pěstování ovoce na Moravě. 

Všechny produkty jsou 100% přírodní, vyrobené podle původních osvědčených receptur, bez použití umělých barviv, ochucovadel a aromat. "Destilujeme, macerujeme a tvoříme tak, aby výsledný produkt chutnal hlavně nám samotným a nemuseli se za něj nikdy a před nikým stydět. Proto všechny destiláty a likéry nesou naše jméno," říkají zástupci dvougeneračního distributora lepší nálady.