Pozor: Kamenný obchod je přestěhován na novou adresu (Prusíkova 2577/16, Praha 13).

Landcraft Druid 15,5% 0,5l

Limitka
Značka: Landcraft
629 Kč –13 %
druid
629 Kč –13 % 549 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.10.2021

Hořký vermouth DRUID je příběhem o cestě Keltů přes Portu Bohemica do Čech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Landcraft Druid 15,5%

DRUID je cesta. Jde o ohlédnutí za našimi vlastními kořeny. Když k nám kdysi proudili Keltové, přicházeli krajinou dnešních Žernosek, Branou Čech, Portou Bohemica.

Druidové, kteří objevovali a zároveň střežili nesčetná tajemství přírody, dobře věděli, že vše podstatné jim tu leží na dosah ruky.
Dneska tady vinaří Aleš Svatoš a svoje vína dělá se stejnými přírodními principy. Vermouth je postavený na millerce, kterou nechal Aleš Svatoš vyzrát na kvasnicích, až získala plné tělo a svěží kyselinu. O další část příběhu se postaraly lokální byliny. Jemnou vůni vnáší květy heřmánku, řimbaby, vřesu a šalvěje. Středové tóny do chutě přidává borůvková a malinová nať. Dochuť mají na svědomí hořčiny z pelyňku, dubové kůry, voňavého puškvorce a překvapivě komplexního kořene rebarbory.

DRUID obsahuje i další posvátné byliny Keltů. Zrály společně s vínem v sudu po portském.
Šarže má 274 litrů, tedy 548 láhví.

Lahvováno: 31. srpna 2020

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné likéry
Obsah alkoholu (%): 15,5
Obsah balení (l): 0,5
Region: Středočeský kraj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cover_5

LANDCRAFT. Není jen lihovar. Petr Alexander a Ondra Kopička jsou hlavně zemědělci a krajináři. Starají se o sady, vinice a včely. Ovoce sledují na jeho cestě od pupenu přes květ až k plodu. Pěstují byliny do vlastních likérů, zachraňují staré stromy a vysazují nové. Hospodaří podle jednoduché formulky: Krajinu a půdu odevzdáme v lepším stavu, než v jakém jsme ji převzali.

Zemědělství je pro ně nikdy nekončící snaha o pochopení všech souvislostí a vztahů v přírodě a touhu vyrobit z jejích plodů něco, co dokonale obsáhne její krásu. Jen propojení celého zemědělského koloběhu a všech činností vede k silné, přesto jemné a autentické chuti, kterou najdete uvnitř každé jejich láhve.