Kamenný obchod v Ruské ulici je otevřen.

Landcraft Forage likér 23,2% 0,5l

Limitka
Značka: Landcraft
649 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
19.4.2021

Likér, který je souborem divokých chutí, které příroda nadělila během celého roku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Landcraft Forage likér 23,2%

Loni na podzim posbíral LANDCRAFT v Kralupské vinici několik desítek kilo šípků a namočili je do medovce. Medovec je vypálená medovina. Med je od jejich vlastních včel. Posbírali jej na svazích okolo Karlštejna. V zimě pak přišel čas na jeřabiny a trnky a brzy na jaře jsme začali sbírat listí mladých bříz a svářet ho s vodou a medem. Před Svatým Janem doplnili likér u luční byliny, které mají tou dobou největší sílu. V pozdním létě přili na řadu plané hrušky a aronie. Všechno, co najdete v téhle láhvi, vyrostlo a uzrálo během celého roku v divočině, bez přispění člověka. 

Šarže má 221 litrů, což je 442 láhví. Každá má svoje číslo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné likéry
Obsah alkoholu (%): 23,2
Obsah balení (l): 0,5
Region: Středočeský kraj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

cover_5

LANDCRAFT. Není jen lihovar. Petr Alexander a Ondra Kopička jsou hlavně zemědělci a krajináři. Starají se o sady, vinice a včely. Ovoce sledují na jeho cestě od pupenu přes květ až k plodu. Pěstují byliny do vlastních likérů, zachraňují staré stromy a vysazují nové. Hospodaří podle jednoduché formulky: Krajinu a půdu odevzdáme v lepším stavu, než v jakém jsme ji převzali.

Zemědělství je pro ně nikdy nekončící snaha o pochopení všech souvislostí a vztahů v přírodě a touhu vyrobit z jejích plodů něco, co dokonale obsáhne její krásu. Jen propojení celého zemědělského koloběhu a všech činností vede k silné, přesto jemné a autentické chuti, kterou najdete uvnitř každé jejich láhve.