3 x Gold Cock Whisky (20yo, 10yo, 2008 Single Grain)

ZdarmaZdarma
trio
3 349 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.12.2020

Průřez produkce značky Gold Cock obsahuje poslední původní whisky z destilérky v Dolanech, první whisky vypálená ve Vizovicích a nasládlá pšeničná whisky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček 3x Gold Cock Whisky (20yo, 10yo, 2008 Single Grain)

Balíček obsahuje:

  • Gold Cock 20 YO 49,2% 0,7lPoslední původní ročník z Dolan. V Dolanech vypáleno, ve Vizovicích v nových sudech vyzráno.
  • Gold Cock 10 YO 49,2% 0,7lPrvní čistě ve Vizovicích a na kotlech Arnold Holstein vypálená whisky. 10 let v českých silně vypálených dubových sudech.
  • Gold Cock 2008 Single Grain 49,2% 0,7lNasládlá pšeničná whisky vydestilovaná v roce 2008. V prvním roce, kdy ve Vizovicích zpracovávali whisky od A-Z. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Whisky
Region: Zlínský kraj
Balení obsahuje: 3 x 0,5l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

gold-cock-cover

Historie Gold Cock whisky se začala psát v sedmdesátých letech v palírně v Těšeticích, kde dnes vzniká konkurenční King Barley whisky (destilérky TŌSH). Od sedmdesátých let se změnilo mnohé. Nikdy se však nezmění to, co dělá Gold Cock whisky takovou, jaká je – jarní dvouřadý ječmen z Moravy, slad ze Sladovny v Bruntále s klasickým humnovým sušením a silně vypálené sudy z evropského zimního dubu od moravských bednářů. Gold Cock whisky se plní do lahví až když chutná lidem, kteří ji vytváří. Ne dříve, ne později. Vedle klasické single malt whisky zraje v sudech whisky nakouřená trojnásobným množstvím rašeliny, obilná grain whisky, nebo žitná whisky, které dodají příběhu této moravské whisky krásně rozmanité další kapitoly.