Gold Well 51,5% 0,5l

3 499 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Historicky první spojení single malt whisky od dvou různých výrobců na území ČR.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gold Well 51,5%

Old Well a GoldCock z roku 1999. Gold Cock symbolizuje zkušenosti a vyzrálost. Old Well zastupuje mladou dravost, divokost a ambice s peated whisky z roku 2017. Poměr whisky je následovný: 200l sud po americkém bourbonu obsahuje 120l Old Well a 80l GoldCock. Scelení proběhlo v tomtéž sudu po dobu 4 měsíců. Naprosto unikátní edice v netypických láhvích s výjimečným designem a nenapodobitelnou chutí!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

svach_cover

Destilérka Svach, chcete-li Svachovka vznikla na základech Svachova dvora. Vedle rybníku Glokáče, v lesnatém meandru řeky Vltavy, pod horou Kleť, kousek od Českého Krumlova jsou ohrady s ovcemi, jedna stará studna a několik manufaktur. 

Ony „manufaktury” jsou pivovar Glokner, čokoládovna Duetino a především destilérka Svach, ve které vzniká produkce ovocných destilátů, likérů a také jedinečné české whisky. V destilérce se silně dbá na hlídanou a řízenou fermentaci kvasu probíhající v nerezových kvasných tancích.

Pro pálení ovocných destilátů a zároveň whisky je technicky uzpůsobená destilační kolona i dóm lihových par. Kvalita destilace je postavena na důkladné kontrole celého procesu.