Svach´s Old Well whisky DRUNK CATS ARE ALREADY HOME 50,5% 0,5l

1 990 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Druhá verze limitované edice whisky ze série "Kocourů" splňuje stejná pravidla, jako u první verze - Drunk cats on the road. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svach´s Old Well whisky DRUNK CATS ARE ALREADY HOME 50,5% 0,5l

Jedná se opět o velmi pitelnou, nasládlou, lehce nakouřenou whisky s tóny čokolády a ovocných bonbónů, která byla vytvořena takzvaným vatováním různých sudů. V tomto případě se jedná o Virgin sud z evropského zimního dubu, sud po americkém bourbonu, Sherry Oloroso a Sherry P.X. Whisky se snoubila v barikovém sudu po červeném víně, a to cuvée odrůd Pinot Noir a Merlot z vinařství Gala Bavory. 

Limitovaná edice 501 lahví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Whisky
Obsah alkoholu (%): 50,5
Obsah balení (l): 0,5
Region: Jihočeský kraj
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

svach_cover

Destilérka Svach, chcete-li Svachovka vznikla na základech Svachova dvora. Vedle rybníku Glokáče, v lesnatém meandru řeky Vltavy, pod horou Kleť, kousek od Českého Krumlova jsou ohrady s ovcemi, jedna stará studna a několik manufaktur. 

Ony „manufaktury” jsou pivovar Glokner, čokoládovna Duetino a především destilérka Svach, ve které vzniká produkce ovocných destilátů, likérů a také jedinečné české whisky. V destilérce se silně dbá na hlídanou a řízenou fermentaci kvasu probíhající v nerezových kvasných tancích.

Pro pálení ovocných destilátů a zároveň whisky je technicky uzpůsobená destilační kolona i dóm lihových par. Kvalita destilace je postavena na důkladné kontrole celého procesu.