Anton Kaapl Vánoční dárkové balení 5x 0,05l

499 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Krásné dárkové balení ušlechtilých destilátů z lihovaru Anton Kaapl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vánoční dárkové balení 5x 0,05l

Vánoční luxusní dárkový box (tzv.klapbox) je z tvrdého papíru s krásným ofsetovým potiskem a matnou laminací. Forma má parádní styl.

Destiláty jsou vyrobeny alkoholovým kvašením a destilací hrušek/švestek/jablek/višní/hrušek Williams a naředěny měkkou demineralizovanou vodou ze 102 metrů hlubokého vrtu v klikovském souvrství Třeboňské pánve. Bez dalších přísad. Obsah má kvalitu.

A když takto snoubíte styl s kvalitou, vytvoříte pod stromečkem obrovskou radost.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárky, Jihočeský kraj
Region: Jihočeský kraj
Balení obsahuje: 5 x 50 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

1080x300_3

Anton Kaapl (1884 – 1948) založil rodinnou tradici pálení ovocných destilátů. Byl palič, válečný veterán Velké války, starosta obce Jílovice a příslušník jednoho z nejstarších rodů žijících v obci. V Jílovicích (Gilowitz) žije rodina minimálně od roku 1658.

Rodinný lihovar v Jílovicích vznikl na základě dlouholetých zkušeností s pěstitelským pálením. Pálí dle neustále inovovaných rodinných receptur a technologických postupů. Ovoce vybírá osobně rodina Káplova u nejlepších evropských sadařů. Vybírají jen ty nezralejší a nejšťavnatější plody. Destiláty ředí měkkou demineralizovanou vodou ze 102 metrů hlubokého vrtu v klikovském souvrství Třeboňské pánve.

Vybrané ovoce, pečlivě řízený proces kvašení, několikastupňová destilace a stárnutí alkoholu. To tvoří pro mlsné jazyky výjimečnou dobrotu.