Aesculap Gin 45% 0,5l

Limitka
Značka: Žufánek
1 500 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Martin Žufánek se tentokrát spolčil s barem My Friends v Plzni. Tento gin je postavený na černém jeřábu, smrkových výhoncích, verbeně a ibišku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aesculap Gin 45% 0,5l

V pořadí druhá edice (první byla v prodeji pouze v baru) pro My Friends bar v Plzni.

Každá edice je jiná. Prostě vždycky jinak, žádná nuda. Experimenty s dalšími bylinami a kombinacemi. 

V receptuře je použit jeřáb černý, smrková výhonky, ibišek, verbena a další byliny a koření. Gin je nasládlý s výraznou ovocnou chutí a krásnou květnatou vůní.

Proč Aesculap?

My Friends bar se nachází v historickém činžovním, původně lékařském, domě s názvem Aesculap (Asklépios, starořecký bůh lékařství). Tímto ginem chtějí navázat na tradici lékařství v této budově a propojit s historií ginu, který původně vznikl také v medicíně (Dr. Sylvius).

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin
Obsah alkoholu (%): 45
Obsah balení (l): 0,5
Region: Zlínský kraj
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

zusy_brand

Firmu ŽUFÁNEK s.r.o. (dříve ŽUSY s.r.o.), která stojí za legendou českého lihovarnictví, založili v roce 2000 manželé Marcela a Josef Žufánkovi a jejich synové MartinJosef a Jan. V Boršicích u Blatnice vyrostl lihovar nebojíme se napsat světového formátu, který má velkou zásluhu na obrodě kvalitní výroby destilátů v ČR.

Produkce lihovaru započala tradiční Slivovicí, jak také jinak. Postupně se přidávali další druhy ovoce, likéry, giny a absinthe. Ovoce pochází z vlastních sadů, které jsou v jedné z nejlepších lokalit na pěstování ovoce na Moravě a od nejlepších sadařů z Evropy (například skvělé maďarské meruňky). 

Všechny produkty jsou 100% přírodní, vyrobené podle původních osvědčených receptur, bez použití umělých barviv, ochucovadel a aromat. "Destilujeme, macerujeme a tvoříme tak, aby výsledný produkt chutnal hlavně nám samotným a nemuseli se za něj nikdy a před nikým stydět. Proto všechny destiláty a likéry nesou naše jméno," říkají zástupci dvougeneračního tvůrce lepší nálady.

Bacha, my nejsme přímo lihovar. Jsme "pouze" jejich nejoblíbenější e-shop. Nakonec Martin byl naším vůbec prvním zákazníkem :-). 
S fakturou pro lihovar Žufánek na nás tedy nechoďte.