Investiční sud JABLEČNÁ BRANDY 225 litrů

300 000 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
28.1.2020

Investiční alkohol je dnes běžná věc. V ČR je obvyklá spíše na úrovni lahví. Teď máte možnost podílet se na vzniku svého vlastního barikového soudku jablečné brandy a navíc podpořit vznik nového lihovaru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Investiční sud JABLEČNÉ BRANDY 225 litrů

V pátek 11. října 2019 oficiálně zahájil LANDCRAFT výrobu. Aby se Petr a Ondra mohli práci věnovat naplno musí pomalu opouštět svá občanská povolání. Proto teď nabízíme příležitost jim s rozjezdem pomoci a navíc na tom i vydělat. Jak? Díky investičním sudům.

Není to žádná novinka. Ve Skotku jde o zcela běžnou metodu investování. Je to způsob, jak se nebrzdit v rozletu a zároveň si zachovat podnik ve vlastních rukou. Peníze od investora znamenají větší tlak na rychlý návrat peněz a to přináší kompromisy na kvalitě. To kluci nechtějí. My jim v tom rozumíme a fandíme.

Speciální investice

Tahle investice je trochu speciální. Sudů je jen hodně omezené množství, které vychází z drobné kapacity daňového skladu. To je místnost o něco málo větší než váš obývák. Příležitost není primárně určená pro investory, jejichž cílem je vydělat v co nejkratší době co nejvíc peněz. Do sudů budou investovat srdcaři, kteří rádi pár let počkají. Pokud tyto řádky rezonují s vašimi hodnotami, budete takovými srdcaři i vy. Pokud máte firmu, která každoročně zoufale shání co nejlepší vánoční dárky pro svoje klienty nebo zaměstnance, budete to taky vy.

Ze sudu vyteče 444 lahví pálenky. Cena 1 lahve tak bude pekelně kouzelných 666 Kč. Single cask calvados za tuto cenu? Boží obchod.

Proč vlastně jablečná brandy?

Myšlenka na jablka stála u počátků lihovaru. Myšlenka na ty starý sady, jejichž ovoce padá k zemi, kde po tunách hnije. Na ty malý, strupovitý plody, který často nejsou přitažlivý na pohled, ale ze kterých je famózní mošt. A ten když zkvasí, tak je z něj parádní cider. A když ten se dá do kotle a výsledek do sudu, máte krásu starých sadů zachovanou na desítky let.

Pojďte do toho s LANDCRAFTEM a s Lihovárkem. My už si svůj sud zamluvili.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jablkovice
? Druh Jablkovice: Calvados
Obsah balení (l): 225
Doba zrání: 3+ let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cover_5

LANDCRAFT. Není jen lihovar. Petr Alexander a Ondra Kopička jsou hlavně zemědělci a krajináři. Starají se o sady, vinice a včely. Ovoce sledují na jeho cestě od pupenu přes květ až k plodu. Pěstují byliny do vlastních likérů, zachraňují staré stromy a vysazují nové. Hospodaří podle jednoduché formulky: Krajinu a půdu odevzdáme v lepším stavu, než v jakém jsme ji převzali.

Zemědělství je pro ně nikdy nekončící snaha o pochopení všech souvislostí a vztahů v přírodě a touhu vyrobit z jejích plodů něco, co dokonale obsáhne její krásu. Jen propojení celého zemědělského koloběhu a všech činností vede k silné, přesto jemné a autentické chuti, kterou najdete uvnitř každé jejich láhve.

Ještě chvilku potrvá než ochutnáme výsledek jejich práce. Už teď si ji však můžete pořídit ve velkém a pomoci jim se startem lihovaru.