Anai Dalila Guevara - Peru 250g (espresso) Pikola

Novinka
Značka: Pikola
349 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023

V chuťovém profilu najdete: broskve, bílé hrozny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anai Dalila Guevara - Peru 250g (espresso) Pikola

Anai Dalila vlastní čtyři hektary půdy určené pro pěstování kávy odrůdy Bourbon, Caturra, Geisha, Catuai a Pache. Anai farma je položena v pěstitelské oblasti s vysokou celoroční vlhkostí, ideální nadmořskou výškou a bohatou, úrodnou půdou.

Kvůli omezenému množství sběračů dostupných v regionu musí v hlavní sezóně sklízet celá rodina. Anai a její muž Arturo jsou tak zapojení v celém procesu od sběru až do zpracování kávy. Již několik let společně experimentují s novými způsoby zpracování.

Třešně jsou po sesbírání očištěné v čerstvé vodě, poté oslupkované a uložené v plastových pytlích ve stínu po dobu 24 – 36 hodin. Poté je káva přenesena na plochy určené k sušení. Na požadovanou zbytkovou vlhkost se káva suší 9 dní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Obsah balení (g): 250
Pražení: espresso
Region: Praha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvalitní výběrová káva pražená pravidelně v menších dávkách. Taková káva je vždy čerstvá. Pikola praží velmi šetrně, tak aby podtrhli přirozenou chuť kávy. Tu si můžete vychutnat jak u přípravy klasického espressa, tak u oblíbených alternativních metod. Pražení probíhá na moderní technologii americké značky Loring a po upražení je káva balena pomocí stlačeného argonu. Tato prvotřídní kombinace prodlužuje čerstvost kávových zrnek o několik týdnů.