Bugsy's DNA 25 Anniversary Gin 45% 0,5l

Limitka
Značka: Žufánek
1 990 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Výroční edice ginu k 25. výročí legendárního Bugsy's. DNA, na které se podíleli všichni barmani za celou historii baru. Jednorázová edice 999 číslovaných lahví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bugsy's DNA Gin 45% 0,5l (25 anniversary)

K 25. narozeninám Bugsy's baru vznikla výroční emise DNA ginu v limitované edici 999 číslovaných lahví.

Výběr bylin má na svědomí výhradně tým Bugsy's baru. Každý člen si volí jednu, která jej ve směsi zastupuje a tím zrcadlí atmosféru a DNA baru. Výroční gin je věrný stylu svých předchůdců. Liší se jedním podstatným detailem. Byliny mají na svědomí tentokrát všichni ti, kteří za celé čtvrtstoletí renomé baru utvářeli.

Na receptuře se ve výsledku podílelo přes 60 lidí a to z ní dělá zdaleka nejkomplexnější gin, který v Žufánkovic dílně kdy destilovali.

Až z něj ochutnáte gin&tonic, tak pochopíte :)

Doplňkové parametry

Kategorie: London Dry Gin
Obsah alkoholu (%): 45
Obsah balení (l): 0,5
Region: Zlínský kraj
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

zusy_brand

Firmu ŽUFÁNEK s.r.o. (dříve ŽUSY s.r.o.), která stojí za legendou českého lihovarnictví, založili v roce 2000 manželé Marcela a Josef Žufánkovi a jejich synové MartinJosef a Jan. V Boršicích u Blatnice vyrostl lihovar nebojíme se napsat světového formátu, který má velkou zásluhu na obrodě kvalitní výroby destilátů v ČR.

Produkce lihovaru započala tradiční Slivovicí, jak také jinak. Postupně se přidávali další druhy ovoce, likéry, giny a absinthe. Ovoce pochází z vlastních sadů, které jsou v jedné z nejlepších lokalit na pěstování ovoce na Moravě a od nejlepších sadařů z Evropy (například skvělé maďarské meruňky). 

Všechny produkty jsou 100% přírodní, vyrobené podle původních osvědčených receptur, bez použití umělých barviv, ochucovadel a aromat. "Destilujeme, macerujeme a tvoříme tak, aby výsledný produkt chutnal hlavně nám samotným a nemuseli se za něj nikdy a před nikým stydět. Proto všechny destiláty a likéry nesou naše jméno," říkají zástupci dvougeneračního tvůrce lepší nálady.

Bacha, my nejsme přímo lihovar. Jsme "pouze" jejich nejoblíbenější e-shop. Nakonec Martin byl naším vůbec prvním zákazníkem :-). 
S fakturou pro lihovar Žufánek na nás tedy nechoďte.