Ponešický Grandson's GIN 52% 0,5l

449 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
1.2.2023

První gin vyrobený v Lihovaru Poněšice. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Grandson's GIN 52% 0,5l

Tento gin je splněný sen lihovarníkova vnuka. Jedná se o řemeslný gin, který je vyráběný pouze z kvalitních bylin a koření. Výrazná chuť jalovce je v harmonii s kůrou z citrusů a s lehkým podtónem tří druhů pepřů - klasická a skvělá kombinace.

Gin má 52%. Aby se zachovala jeho plná osobitá chuť a vůně. Záměrně se nevymražuje a nefiltruje. Doporučujeme vychutnávat s kvalitním tonikem.

Doplňkové parametry

Kategorie: London Dry Gin
Obsah alkoholu (%): 52
Obsah balení (l): 0,5
Region: Jihočeský kraj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ponesice-cover

Rodinný Lihovar Poněšice se nachází v malebné jihočeské vesničce nedaleko Hluboké nad Vltavou. Pracují zde už tři generace rodiny Ledajaksů – táta, dcera a vnuk.

Lihovar založil v roce 2002 činorodý táta/děda jako splnění svého snu vytvořit něco jedinečného, poctivého, co bude přinášet radost nejen jemu samotnému, ale i ostatním. Za dobu trvání lihovaru ho neustále technologicky zvelebuje a zdokonaluje. Vybavil lihovar několika vlastními vynálezy, které nám usnadňují práci a zajišťují vysokou kvalitu pálenek.

V roce 2009 se přidala druhá generace. V roce 2021 i třetí generace. Za 20 let už pálení (někdy doslova :-D) koluje rodině v žilách.