Bugsy's DNA Gin 45% 0,5l

1 290 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

6. generace ginu, který vzešel jako dítko Bugsy's baru a lihovaru Žufánek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bugsy's DNA Gin 45% 0,5l (6. generace)

Jak přenesete genetickou informaci z baru do ginu? Vezmete lidi z baru, ti vyberou byliny, která je bude zastupovat. Aby to dávalo chuťově smysl je potřeba tu divokou směsici správně poměrově vyvážit a samozřejmě doplnit signaturní komponenty lihovaru Žufánek, poctivou dávku jalovce a s láskou vydestilovali. Bez lásky se genetika nepřenese, víme :-)?

Společná DNA baru a lihovaru Žufánek.Vznikla již popáté! Páté dítko, povedená rodinka. Klapzubova jedenáctka to ještě není, ale na hokejovou lajnu už to vydá (stejně, jako v pokračování Klapzubáckého příběhu). 

Pátá generace, pátá DNA šroubovice.
Součástí bylinné kompozice jsou: černý bez, citronová kůra, jalovec, jasmín, kafírová limeta, levandule, maliník, mateřídouška, pomelo, růže, růžový pepř, řeřicha indická a šalvej.

Doplňkové parametry

Kategorie: London Dry Gin
Obsah alkoholu (%): 45
Obsah balení (l): 0,5
Region: Zlínský kraj
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

zusy_brand

Firmu ŽUFÁNEK s.r.o. (dříve ŽUSY s.r.o.), která stojí za legendou českého lihovarnictví, založili v roce 2000 manželé Marcela a Josef Žufánkovi a jejich synové MartinJosef a Jan. V Boršicích u Blatnice vyrostl lihovar nebojíme se napsat světového formátu, který má velkou zásluhu na obrodě kvalitní výroby destilátů v ČR.

Produkce lihovaru započala tradiční Slivovicí, jak také jinak. Postupně se přidávali další druhy ovoce, likéry, giny a absinthe. Ovoce pochází z vlastních sadů, které jsou v jedné z nejlepších lokalit na pěstování ovoce na Moravě a od nejlepších sadařů z Evropy (například skvělé maďarské meruňky). 

Všechny produkty jsou 100% přírodní, vyrobené podle původních osvědčených receptur, bez použití umělých barviv, ochucovadel a aromat. "Destilujeme, macerujeme a tvoříme tak, aby výsledný produkt chutnal hlavně nám samotným a nemuseli se za něj nikdy a před nikým stydět. Proto všechny destiláty a likéry nesou naše jméno," říkají zástupci dvougeneračního tvůrce lepší nálady.

Bacha, my nejsme přímo lihovar. Jsme "pouze" jejich nejoblíbenější e-shop. Nakonec Martin byl naším vůbec prvním zákazníkem :-). 
S fakturou pro lihovar Žufánek na nás tedy nechoďte.