Žufánek Gin Von Stern 45% 0,5l

1 190 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Zakázkový gin pro Klášter Broumov postavený na citrusových tónech, myrtě, verbeně a jeřábu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žufánek Gin Von Stern 45% 

Voda a vítr – trpělivě formující pískovcová skalní města. Hory – tajemné relikty doby ledové. Lánové vsi – klikatící se kolem potoků. Barokní kostely – beroucí dech svou monumentálností. Města a kláštery – stojící snad odnepaměti. Gotika a baroko – propojení uměřenosti a velkoleposti. Kaple na Hvězdě (Stern) – tiše shlížející do krajiny.

To je esence ginu von Stern, obohaceného o tropické odstíny, jako Broumovsko vstřebávající chutě světa.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: London Dry Gin
Obsah alkoholu (%): 45
Obsah balení (l): 0,5
Region: Zlínský kraj
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

zusy_brand

Firmu ŽUFÁNEK s.r.o. (dříve ŽUSY s.r.o.), která stojí za legendou českého lihovarnictví, založili v roce 2000 manželé Marcela a Josef Žufánkovi a jejich synové MartinJosef a Jan. V Boršicích u Blatnice vyrostl lihovar nebojíme se napsat světového formátu, který má velkou zásluhu na obrodě kvalitní výroby destilátů v ČR.

Produkce lihovaru započala tradiční Slivovicí, jak také jinak. Postupně se přidávali další druhy ovoce, likéry, giny a absinthe. Ovoce pochází z vlastních sadů, které jsou v jedné z nejlepších lokalit na pěstování ovoce na Moravě a od nejlepších sadařů z Evropy (například skvělé maďarské meruňky). 

Všechny produkty jsou 100% přírodní, vyrobené podle původních osvědčených receptur, bez použití umělých barviv, ochucovadel a aromat. "Destilujeme, macerujeme a tvoříme tak, aby výsledný produkt chutnal hlavně nám samotným a nemuseli se za něj nikdy a před nikým stydět. Proto všechny destiláty a likéry nesou naše jméno," říkají zástupci dvougeneračního tvůrce lepší nálady.

Bacha, my nejsme přímo lihovar. Jsme "pouze" jejich nejoblíbenější e-shop. Nakonec Martin byl naším vůbec prvním zákazníkem :-). 
S fakturou pro lihovar Žufánek na nás tedy nechoďte.