Vorlíčkova Medovina tmavá z lesního medu 12,5% 0,75l

299 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Tmavší medovina slámově žluté barvy se vyrábí z medu, který vytváří včelky ze snůšek lesů Vysočiny. Jemná chuť lesního medu a vůní pryskyřice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Medovina tmavá z lesního medu 12,5%

Z tmavého lesního medu a vody vzniká tento zlatavý skvost. Žádná zbytečná "ingredience". Pouze dílo pečlivých včel a kouzlo přidody. Pro vznik dokonalé medoviny vážně není třeba nic víc. Dokládá to i stříbro, které tmavá medovina získala na Medovina roku 2019. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Medoviny
Druh Medoviny: Přírodní
Obsah alkoholu (%): 12,5
Obsah balení (l): 0,75
Region: Vysočina
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZM Avatar autora | 18.1.2020
Lahodná chut, chválím komunikaci, bleskové vyřízení objednávky, dopravu, zásilky chodí neporušené. Vím, že objednám znovu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cover_v

Tomáš Vorlíček chová včely, vyrábí včelí produkty a pro nás především medovinu. Medovinu, která nejprve získala jméno a ceny v kraji, následně v ČR a nakonec uchvátila i porotu globální soutěže v San Franciscu. Med a medovina, kterou pan Vorlíček vyrábí je především dílem přírody a jeho šikovných včel. Pan Vorlíček chová ušlechtilé pracovnice, včely kraňské plemene Sklenar v nezateplených dřevěných úlech.

Jeho včelstva poletují na úpatí Českomoravské vrchoviny, v nadmořské výšce kolem 500 m.n.m., v členité krajině bez těžkého průmyslu. V krajině se střídá intenzivně obdělávaná půda s četnými remízky a pro Vysočinu typickými lesy. Včelí produkty z Vorlíčkova včelařství mají nejvyšší kvalitu díky chovu zdravých, silných a vitálních včelstev v ekologicky pestré a čisté krajině.

Medovina obsahuje snůšku nektaru z ovocných stromů, řepky, akátu, maliníků, svazenky, lípy i smíšených lesů.