Vorlíčkovy ovocné medoviny (2 druhy)

Medaile Vyzkoušeno
598 Kč –8 %
OVOCNE
598 Kč –8 % 549 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
3.3.2021

Balíček obsahuje ovocné medoviny: Clara se šťávou z červených hroznovů a Monique se šťávou s višní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček ovocných medailvých medovin pana Vorlíčka

Monique - Je unikátní medovina. Recepturu použitou pro její výrobu nepoužívá nikdo jiný. Pří výrobě této medoviny je voda nahrazena št’ávou z višní. Monique byla loni vyhlášena nejlepší ovocnou medovinou v ČR.

Clara - ovocná medovina prokvašená s moštem červeného vína, odrůdy Cabernet. I medovina Clara si na soutěžích nevede špatně. Na koštu v San Franciscu obstála ve světové konkurenci a získala stříbro!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Medoviny
Druh Medoviny: Ovocná medovina - melomel
Obsah alkoholu (%): 13
Obsah balení (l): 1,5
Region: Vysočina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cover_v

Tomáš Vorlíček chová včely, výrobí včelý produkty a pro nás především medovinu. Medovinu, která nejprve získala jméno a ceny v kraji, následně v ČR a nakonec uchvátila i porotu globální soutěže v San Franciscu. Med a medovina, kterou pan Vorlíček vyrábí je především dílem přírody a jeho šikovných včel. Pan Vorlíček chová ušlechtilé pracovnice, včely kraňské plemene Sklenar v nezateplených dřevěných úlech.

Jeho včelstva poletují na úpatí Českomoravské vrchoviny, v nadmořské výšce kolem 500 m.n.m., v členité krajině bez těžkého průmyslu. V krajině se střídá intenzivně obdělávaná půda s četnými remízky a pro Vysočinu typickými lesy. Včelí produkty z Vorlíčkova včelařství mají nejvyšší kvalitu díky chovu zdravých, silných a vitálních včelstev v ekologicky pestré a čisté krajině.

Medovina obsahuje snůšku nektaru z ovocných stromů, řepky, akátu, maliníků, svazenky, lípy i smíšených lesů.