Lihovárek je v provozu! Objednávky standardně zasíláme. Na prodejně budeme z bezpečnostních důvodu pouze vydávat objednávky vytvořené přes internet a dopředu uhrazené. Děkujeme, Kuba a Zdeněk.

Výběr Vorlíčkovy medoviny (3 druhy)

Tip Medaile Limitka
740 Kč –6 %
TRIO
740 Kč –6 % 699 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.4.2020

Nejsladší alkohol pod sluncem je medovina. Kombinaci těch nejlepších a nejsladších si teď můžete koupit v našem balíčku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výběr přírodních medovin pana Vorlíčka

V našem jedinečném balíčku ochutnáte hned tři skvostné medoviny:

  • Tmavou medovinu z lesního medu
  • Světlou medovinu z květového medu 
  • Medovinu s propolisem

Jedná se o přírodní medoviny, pro jejichž výrobu byla použitá pouze voda a med (a v jednom případě ještě propolis). Sladké medové pohlazení přírody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Medoviny
Druh Medoviny: Přírodní
Region: Vysočina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

cover_v

Tomáš Vorlíček chová včely, výrobí včelý produkty a pro nás především medovinu. Medovinu, která nejprve získala jméno a ceny v kraji, následně v ČR a nakonec uchvátila i porotu globální soutěže v San Franciscu. Med a medovina, kterou pan Vorlíček vyrábí je především dílem přírody a jeho šikovných včel. Pan Vorlíček chová ušlechtilé pracovnice, včely kraňské plemene Sklenar v nezateplených dřevěných úlech.

Jeho včelstva poletují na úpatí Českomoravské vrchoviny, v nadmořské výšce kolem 500 m.n.m., v členité krajině bez těžkého průmyslu. V krajině se střídá intenzivně obdělávaná půda s četnými remízky a pro Vysočinu typickými lesy. Včelí produkty z Vorlíčkova včelařství mají nejvyšší kvalitu díky chovu zdravých, silných a vitálních včelstev v ekologicky pestré a čisté krajině.

Medovina obsahuje snůšku nektaru z ovocných stromů, řepky, akátu, maliníků, svazenky, lípy i smíšených lesů.