Zázračná Osmička 250ml

99 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Osm hodin perfektně balancovaného stavu na práci, přemýšlení a kreativitu. První český brainhack drink.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zázračná osmička

Kvalitní kombinace přírodního kofeinu z matchi a guarany, mct olej jako chytré palivo a pět vybraných nootropik. Vylepšená verze 2.0 je tady - hackněte se.

Osmička obsahuje kofein (jen ten přírodní), který funguje v synergii s dalšími látkami (jako třeba L-theanin v případě čaje - a Osmičky) úplně jinak, než syntetický kofein v běžných energeťácích.

Klasické energeťáky frčí hlavně na kombinaci syntetického kofeinu a cukru. Cukr nemá Osmička žádný! Energii bere z MCT oleje, který nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Celý efekt Osmičky je tím pádem dost odlišný od energeťáku, kde jste sice hodinu nakoplí, ale pak se cítíte hůř, než předtím. 

Jak Osmička funguje?

Osmička obsahuje velkou dávku přírodního kofeinu z guarany a Matchi = plno energie. V plechovce je 121 mg přírodního kofeinu - pro porovnání, v klasickém energeťáku najdete 80 mg syntetického kofeinu. Aby ale kofein fungoval jak má, potřebuje palivo. Běžně tím palivem bývá cukr, tuto je chytré palivo v podobě MCT oleje (na plechovku připadá 4800 mg stoprocentního C8), které dodá energii podobně rychle, jako klasický cukr, bez vedlejších efektů "crashe" za hodinu poté...

Důležitou složkou je relaxant L-theanin přirozeně obsažený v zeleném čaji Matcha, aby to mělo grády, je jej celkem 239 mg. Ten všechnu energii, kterou kofein s MCT olejem vytvoří rozloží do delšího časového úseku.

Díky tomu nemáte na začátku obrovský kick a za hodinu ještě méně energie, než kdy předtím, ale naopak jste soustředění a fresh ještě dlouho po tom, co jste si Osmičku dali. To všechno doplňuje citikolin, který pohání mozek k lepším výkonům a podporuje kreativitu a L-tyrosin, který zase pomáhá zvládat stres a udržuje tělo v pohodovém, klidovém stavu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nealko
Obsah: 250 ml
Položka byla vyprodána…
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TT Avatar autora | 1.7.2021
V žádném případě nejde o energeťák, a neočekávejte žádnou jim typickou vlastnost - nenakopává, nezabírá na celé tělo, nechutná a moc hezky nevypadá (MCT olej je vidět). Nástup je výrazně delší a pozvolný, až si najednou všimnete efektu čisté hlavy, prostě za všech podmínek máte bystrou mysl po několik hodin ( vydrží mi opravdu až osm hodin). Když nezapomenete na zbytek těla, tedy hydratovat a nehladovět, zůstanete ve formě opravdu dlouho. Typicky při dlouhém řízení si časem začnete třeba zívat, ale nepadají vám oči a nezpomalují se reflexy. Osmička stoprocentně plní to, co slibuje - a nenásilnou formou na rozdíl od energeťáků, nedochází k přepnutí z cukru a následujícímu propadu. Pro ty, kdo potřebují dlouhodobě mít čistou hlavu a plnou pozornost, jednoznačná volba. A co se týče ceny, jednak to člověk nepije ze srandy (opravdu to není chuťový zážitek), a jednak jako chemik můžu potvrdit, že obsažené suroviny ve vysoké čistotě jsou drahé.
5
Avatar autora | 27.4.2021
Chuťově není moc dobrý, ale vystřelí Vás do nebe na minimálně 4 hodiny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: