3x medailisté ze San Francisco World Spirits

Medaile Limitka
3 000 Kč
Skladem (1 ks)

Unikátní kombinace toho nejlepšího, co se v roce 2018 v ČR urodilo a vydestilovalo.

Navíc v překrásném dárkovém balení, které oslní obdarovaného. 3x 0,5l destilátu, 2x degustační skleničky v krabici vystlané saténem.

K dispozici jen jeden kus!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Medailisté ze San Francisco World Spirits 2018

San Francisco World Spirits competition je soutěž, která je považována za destilatérské mistrovství světa.

Prostě soutěž, ze které se medaile nevozí každý rok. Ovšem letošní rok přinesl výjímečný úspěch výjímečných českých destilátů. Hned 3 medaile (stříbra) získali produkty palírny Radlík.

 

VybroušenÉ chuTĚ DÁRKOVÉHO balíčku

Medailisty jsme spolu s degustačními skleničkami uzavřeli do stylového dárkového balíčku. Ultimátní potěšení hodné pravého hédonisty.

Balíček obsahuje:

  • 1x Broušenou láhev v dubu vyzrálé vínové brandy 45% 0,5l
  • 1x Broušenou láhev v dubu vyzrálého calvadosu 45% 0,5l
  • 1x Láhev bezinkového destilátu 45% 0,5l
  • 2x klasická degustační sklenička

_MDR2341 (kopie)

V roce 1998 vznikla jedna z prvních pěstitelských pálenic ve Středočeském kraji. Pěkně poctivě na dvoukotlové měděné aparatuře tu dodnes destilují pro pěstitele ze širokého okolí.

Mimo pěstitelského pálení produkují vlastní destiláty v režimu malého rukodělného lihovaru. Zdejší ovocné pálenky se palí v malých šaržích. O to větší mají ohlas - stěny pálenice zdobí řada diplomů a ocenění z regionálních, republikových i mezinárodních koštů. "Nestíháme vymalovat, tak zdi tapetujeme takhle," vtipkuje Kamil Kutina u tradičních měděných kotlů, kde bublá malinovice.

Nejvíc úspěchů má palírna s vínovicí. Její v dubovém sudu odleželá varianta se dokonce prosadila i s Calvadosem a Bezinkovým destilátem ve světové konkurenci s San Franciscu 2018, kde si všechny zmíněné destiláty odnesly stříbrné medaile.