Vínovice z dubového sudu 45% 0,5l - nebroušená

990 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Brandy vyráběná v malých sériích. Využijte jedinečnou příležitost na ochutnání této speciální dobroty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vínovice z dubového sudu 45%

Brandy Vybroušená chuť, nebroušená láhev

Mistra destilatér tento svůj výtvor popsal slovy: “kurva, to je normální mana”. A má pravdu!

Ochutnejte božský destilát, který vznikl díky krásnému zvyku, kdy ty nejlepší pálenky nechává dozrát v dubových sudech. Do dubového soudku se naložila i vínovice. A nebyla to vínovice ledajaká. Konktérně tato vyhrála nejlepší pálenku na Trnkobraní. Réva, ze které je vyrobena je z Itálie. Konkrétní odrůda bude vždy zahalena tajemstvím.

Vyzrála tak luxusní brandy - prostě koňak. Jak je luxusní, tak je i nedostatková. Šafrán je proti této brandy vlastně plevel, který roste všude.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocné destiláty
Obsah alkoholu (%): 45
Obsah balení (l): 0,5
Region: Středočeský kraj
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

_MDR2341 (kopie)

V roce 1998 vznikla jedna z prvních pěstitelských pálenic ve Středočeském kraji. Pěkně poctivě na dvoukotlové měděné aparatuře tu dodnes destilují pro pěstitele ze širokého okolí.

Mimo pěstitelského pálení produkují vlastní destiláty v režimu malého rukodělného lihovaru. Zdejší ovocné pálenky se palí v malých šaržích. O to větší mají ohlas - stěny pálenice zdobí řada diplomů a ocenění z regionálních, republikových i mezinárodních koštů. "Nestíháme vymalovat, tak zdi tapetujeme takhle," vtipkuje Kamil Kutina u tradičních měděných kotlů, kde bublá malinovice.

Nejvíc úspěchů má palírna s vínovicí. Její v dubovém sudu odleželá varianta se dokonce prosadila i s Calvadosem a Bezinkovým destilátem ve světové konkurenci s San Franciscu 2018, kde si všechny zmíněné destiláty odnesly stříbrné medaile.