Mareček Slivovice (Durancie) 48% 0,5l

599 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
12.6.2023

Třikrát destilovaná slivovice s nezaměnitelnou švestkovou chutí a vůní mandlí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mareček Slivovice (Durancie) 48%

Nestárnoucí klasika, která hřeje a lahodí chuťovým buňkám. Destilovaná z plodů odrůdy Durancie. S peckou, protože durancie má ovocnou masu k pecce doslova zažranou. Švesky zrály v bio sadech na úpatí Bílých Karpat.

Slivovice Mareček je prvotřídní ovocný destilát s nezaměnitelnou a charakteristickou chutí a vůní. Stará odrůda durancie je pravou zárukou skutečné Slovácké slivovice.

Námi doporučená teplota podávání a skladování je 10 – 18 °C. Nechladit, nemrazit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocné destiláty
Druh Slivovice: Jednoodrůdové
Kvašeno a destilováno: S peckou
Obsah alkoholu (%): 48
Obsah balení (l): 0,5
Region: Zlínský kraj
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MW Avatar autora | 13.8.2022
Velmi!
Nevyplňujte toto pole:
MB Avatar autora 20.9.2022 14:39
Zajímá mne postřeh, vás milovníků slivovic, na tento produkt. Baví mne ochutnávat a srovnávat. Nicméně zde jako bych cítil nepatrně umělou vonnou složku na jazyku. Je to jenom můj subjektivní pocit?
Odpovědět

cover4

Když někdo pojmenuje svoji značku svým jménem, znamená to jedno. Svému produktu věří. Ručit vlastním jménem, to prostě není jen tak.

V roce 2015 vyrostl na „zelené louce“ Lihovar Mareček. Nejdříve se věnoval pěstitelskému pálení. V roce 2021 přichází s řadou vlastních destilátů. Jde o autorské destiláty, které vznikají v malých šaržích. Typicky jde o stovky, maximálně pak jednotky tisíc lahví. Lihovar Mareček je neoddělitelně spjat s historií Slovácka. Základem produkce je vždy ovoce z lokálních moravských surovin (z vlastních sadů a vinic nebo od lokálních dodavatelů). Díky tomu se můžete spolehnout, že v každém doušku okusíte pravou chuť moravské přírody.