Radlík Hruškovice Williams 45% 0,5l

549 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
9.7.2020

Hrušeň odrůdy Williams patří po právu mezi nejoblíbenější. Její aromatika je mocná a pálenky z této odrůda tak mají omamnou líbivou vůni. I tato ji má.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hruškovice Williams 45%

O Radlíku je známo, že si vybírá opravdu jen to nejlepší ovoce. Často tak dochází k situacím, že jejich ročníková produkce konkrétního destilátu je pak limitovaná na jeden či několik málo kotlů. To je i případ této ušlechtilé jemné hruškovice.

O vůni se není třeba rozepisovat. Je jednoduše omamná. Chuť krásně ovocná, jemná. Ovocný charakter je bez jakékoliv vady. Vyzkoušejte. Věřte nám, že litovat nebudete.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocné destiláty
Druh Hruškovice: Williams
Obsah alkoholu (%): 45
Obsah balení (l): 0,5
Region: Středočeský kraj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

_MDR2341 (kopie)

V roce 1998 vznikla jedna z prvních pěstitelských pálenic ve Středočeském kraji. Pěkně poctivě na dvoukotlové měděné aparatuře tu dodnes destilují pro pěstitele ze širokého okolí.

Mimo pěstitelského pálení produkují vlastní destiláty v režimu malého rukodělného lihovaru. Zdejší ovocné pálenky se palí v malých šaržích. O to větší mají ohlas - stěny pálenice zdobí řada diplomů a ocenění z regionálních, republikových i mezinárodních koštů. "Nestíháme vymalovat, tak zdi tapetujeme takhle," vtipkuje Kamil Kutina u tradičních měděných kotlů, kde bublá malinovice.

Nejvíc úspěchů má palírna s vínovicí. Její v dubovém sudu odleželá varianta se dokonce prosadila i s Calvadosem a Bezinkovým destilátem ve světové konkurenci s San Franciscu 2018, kde si všechny zmíněné destiláty odnesly stříbrné medaile.