Radlík Hruškovice Williams 45% 0,5l

549 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Hrušeň odrůdy Williams patří po právu mezi nejoblíbenější. Její aromatika je mocná a pálenky z této odrůda tak mají omamnou líbivou vůni. I tato ji má.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hruškovice Williams 45%

O Radlíku je známo, že si vybírá opravdu jen to nejlepší ovoce. Často tak dochází k situacím, že jejich ročníková produkce konkrétního destilátu je pak limitovaná na jeden či několik málo kotlů. To je i případ této ušlechtilé jemné hruškovice.

O vůni se není třeba rozepisovat. Je jednoduše omamná. Chuť krásně ovocná, jemná. Ovocný charakter je bez jakékoliv vady. Vyzkoušejte. Věřte nám, že litovat nebudete.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocné destiláty
Druh Hruškovice: Williams
Obsah alkoholu (%): 45
Obsah balení (l): 0,5
Region: Středočeský kraj
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

background

V roce 1998 vznikla jedna z prvních pěstitelských pálenic ve Středočeském kraji. Pěkně poctivě na dvoukotlové měděné aparatuře tu dodnes destilují pro pěstitele ze širokého okolí.

Mimo pěstitelské pálení se věnují tvorbě vlastních autorských destilátů. Produkce autorských destilátu není o množství. Obvykle jde o limitované série destilátů, které pouští do světa pouze, když jsou na ně hrdí.

Řízené kvašení, pomalé pálení na klasické dvoukotlové měděné aparatuře, řemeslný a osobní přístup je kombinován s moderními postupy a inovacemi. Misí lihovaru je posouvat ovocné pálenky mezi prestižní ušlechtilé destiláty.