Zlatá Hruškovice Svach 43% 0,5l

549 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
12.10.2022

Hrušková chuť a aroma s rafinovaností dubového sudu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zlatá Hruškovice Svach 43%

Stará zimní odrůda hrušek - Lucasova - je základem tohoto v dubový sudech stařeného destilátu. Hruškovice o lihovitosti 55% se ukládá do malého 50l sudu. Vydrží v něm 6-8 měsíců. Je pod pečlivým dohledem a lahvuje se v momentě, kdy je stále dominantní chuť ovoce a sud ji doplňuje tóny vanilky, sladké taniny a smetany.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocné destiláty
Druh Hruškovice: Zlatá
Obsah alkoholu (%): 43
Obsah balení (l): 0,5
Region: Jihočeský kraj
Odrůda hrušek: Lucasova

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

svach_cover

Destilérka Svach, chcete-li Svachovka vznikla na základech Svachova dvora. Vedle rybníku Glokáče, v lesnatém meandru řeky Vltavy, pod horou Kleť, kousek od Českého Krumlova jsou ohrady s ovcemi, jedna stará studna a několik manufaktur. 

Ony „manufaktury” jsou pivovar Glokner, čokoládovna Duetino a především destilérka Svach, ve které vzniká produkce ovocných destilátů, likérů a také jedinečné české whisky. V destilérce se silně dbá na hlídanou a řízenou fermentaci kvasu probíhající v nerezových kvasných tancích.

Pro pálení ovocných destilátů a zároveň whisky je technicky uzpůsobená destilační kolona i dóm lihových par. Kvalita destilace je postavena na důkladné kontrole celého procesu.