Landcraft SLIM 46,5% 0,5l

Novinka
Značka: Landcraft
1 099 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
1.10.2020

Neortodoxní spojení slivovice s meruňkovicí. Navíc umocněné společným odpočinkem v dubovém sudu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Landcraft SLIM 46,5%

V Landcraftu o sobě říkají "nevyrostli jsme ani na slivovici, ani na meruňkovici". Možná proto si často dovolují dost neortodoxní přístup. Třeba jako smíchat oba destiláty a dát je společně do sudu. Meruňky se urodily v biosadech Richarda Stávka v Němčičkách, švestky jsou z vlastních zahrad lihovaru. Ze svahů nad Berounkou a z místa na Kokořínsku, kde se to právem jmenuje Ráj č. 2.

Sud vyrobil pan Fryzelka ve Vlachovicích z místního dubu. Má střední vypálení, což znamená, že jeho vnitřní stěny jsou sežehnuté ohněm do hloubky asi tří milimetrů. Čirý destilát v něm během roku ležení získá krásnou zlatavou barvu.

Šarže má 221 litrů, tedy 442 láhví.
Etiketa je z ručního papíru. Vyrobila ji rukodělná papírna Papyrea, která stojí na úpatí Ještědu.

Lahvováno: 20. srpna 2020

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Slivovice
Obsah alkoholu (%): 46,5
Obsah balení (l): 0,5
Region: Středočeský kraj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cover_5

LANDCRAFT. Není jen lihovar. Petr Alexander a Ondra Kopička jsou hlavně zemědělci a krajináři. Starají se o sady, vinice a včely. Ovoce sledují na jeho cestě od pupenu přes květ až k plodu. Pěstují byliny do vlastních likérů, zachraňují staré stromy a vysazují nové. Hospodaří podle jednoduché formulky: Krajinu a půdu odevzdáme v lepším stavu, než v jakém jsme ji převzali.

Zemědělství je pro ně nikdy nekončící snaha o pochopení všech souvislostí a vztahů v přírodě a touhu vyrobit z jejích plodů něco, co dokonale obsáhne její krásu. Jen propojení celého zemědělského koloběhu a všech činností vede k silné, přesto jemné a autentické chuti, kterou najdete uvnitř každé jejich láhve.