Mareček Slivovice (Durancie) 48% 0,5l

649 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.10.2022

Třikrát destilovaná slivovice s nezaměnitelnou švestkovou chutí a vůní mandlí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mareček Slivovice (Durancie) 48%

Nestárnoucí klasika, která hřeje a lahodí chuťovým buňkám. Destilovaná z plodů odrůdy Durancie. S peckou, protože durancie má ovocnou masu k pecce doslova zažranou. Švesky zrály v bio sadech na úpatí Bílých Karpat.

Slivovice Mareček je prvotřídní ovocný destilát s nezaměnitelnou a charakteristickou chutí a vůní. Stará odrůda durancie je pravou zárukou skutečné Slovácké slivovice.

Námi doporučená teplota podávání a skladování je 10 – 18 °C. Nechladit, nemrazit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Slivovice
Druh Slivovice: Durancie
Obsah alkoholu (%): 48
Obsah balení (l): 0,5
Region: Zlínský kraj
Nevyplňujte toto pole:
MB Avatar autora 20.9.2022 14:39
Zajímá mne postřeh, vás milovníků slivovic, na tento produkt. Baví mne ochutnávat a srovnávat. Nicméně zde jako bych cítil nepatrně umělou vonnou složku na jazyku. Je to jenom můj subjektivní pocit?
Odpovědět
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MW Avatar autora | 13.8.2022
Velmi!

cover4

Když někdo pojmenuje svoji značku svým jménem, znamená to jedno. Svému produktu věří. Ručit vlastním jménem, to prostě není jen tak.

V roce 2015 vyrostl na „zelené louce“ Lihovar Mareček. Nejdříve se věnoval pěstitelskému pálení. V roce 2021 přichází s řadou vlastních destilátů. Jde o autorské destiláty, které vznikají v malých šaržích. Typicky jde o stovky, maximálně pak jednotky tisíc lahví. Lihovar Mareček je neoddělitelně spjat s historií Slovácka. Základem produkce je vždy ovoce z lokálních moravských surovin (z vlastních sadů a vinic nebo od lokálních dodavatelů). Díky tomu se můžete spolehnout, že v každém doušku okusíte pravou chuť moravské přírody.