Landcraft to_nic 0,33l

49 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Tonik z dílny lihovaru :-). Pálíte gin a chcete ho mít vyladěný s tonikem do G&T...někdy nezbyde než si tonik udělat sami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Landcraft to_nic 0,33l

Když totiž děláte gin, je vám jasný, že ho většina lidí bude pít jako G&T. Začnete proto hledat toniky, který by k těm ginům sedly. No a když to zkoušíte dlouho a nedaří se, tak si prostě vyrobíte tonik vlastní.

Při debatě s Honza Abt z Tátova sadu se v Landcraftu dozvěděli, že i oni chystají tonik. No a protože ve dvou se to nejen lépe táhne, ale i pálí a míchá, začali spolu tonik připravovat. Trvalo to celé jaro. Nakonec má každý vlastní vlastní recept. Landcraftí je krapet silnější a neutrálnější v chuti, Tátova sadu zase jemnější a má v sobě limetkovou šťávu.

Barva je tmavší ze dvou důvodů: Jednak byl použit třtinový cukr, jednak obsahuje extrakty z puškvorce a bedrníku, a ty jsou taky oba do hněda.

Doplňkové parametry

Kategorie: Toniky
Obsah balení (l): 0,33
Region: Středočeský kraj
Cukr: 80g / l
Kyseliny: 9g / l
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cover_5

LANDCRAFT. Není jen lihovar. Petr Alexander a Ondra Kopička jsou hlavně zemědělci a krajináři. Starají se o sady, vinice a včely. Ovoce sledují na jeho cestě od pupenu přes květ až k plodu. Pěstují byliny do vlastních likérů, zachraňují staré stromy a vysazují nové. Hospodaří podle jednoduché formulky: Krajinu a půdu odevzdáme v lepším stavu, než v jakém jsme ji převzali.

Zemědělství je pro ně nikdy nekončící snaha o pochopení všech souvislostí a vztahů v přírodě a touhu vyrobit z jejích plodů něco, co dokonale obsáhne její krásu. Jen propojení celého zemědělského koloběhu a všech činností vede k silné, přesto jemné a autentické chuti, kterou najdete uvnitř každé jejich láhve.