Anton Kaapl Višňovice 47% 0,5l

Novinka Medaile
Značka: Anton Kaapl
479 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
26.11.2019

Lihovar pomalu ještě ani nevznikl a díky této višňovici hned začal sbírat ocenění. 19/20 bodů znamenalo titul a rakouskou cenu Das Goldene Stamperl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anton Kaapl Višňovice 47%

Višňovice z lihovaru Anton Kaapl je dobrota pro mlsné jazyky. Pečlivě vybírané a kvašené višně. Opatrná destilace. Naředěno na netradičních 47% demineralizovanou vodou ze 102 m hlubokého vrtu z Třeboňské pánve. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Třešňovice / Višňovice
Obsah alkoholu (%): 47
Obsah balení (l): 0,5
Region: Jihočeský kraj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

background

Anton Kaapl (1884 – 1948) založil rodinnou tradici pálení ovocných destilátů. Byl palič, válečný veterán Velké války, starosta obce Jílovice a příslušník jednoho z nejstarších rodů žijící v obci Jílovice (Gilowitz) minimálně od roku 1658.

Rodinný lihovar v Jílovicích vznikl na základě dlouholetých zkušeností s pěstitelským pálením. Pálí na základě neustále inovovaných rodinných receptur a technologických postupů. Ovoce vybírá osobně rodina Káplova u nejlepších evropských sadařů. Nemají nekonečné vlastní sady a nechtějí je předstírat. Zralé destiláty ředí měkkou demineralizovanou vodou ze 102 metrů hlubokého vrtu v klikovském souvrství Třeboňské pánve.

Vybrané ovoce, pečlivě řízený proces kvašení, několikastupňová destilace a stárnutí alkoholu. Pro mlsné jazyky výjimečná dobrota.