Agnes RETRO Pivovice 45% 0,5l

349 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
1.3.2024

Kosher pivovice z palírny Agnes v retro lahvi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Agnes RETRO Pivovice 45% 0,5l

Pivovice je vyráběna trojitou destilací z čerstvého piva. Vyrábí se jen a pouze z piva. Nepřidávají se do ní žádná dochucovadla ani aromata. Pivovice má krásných 45%, díky nimž je v chuti opravdu výrazná.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

agnes

Palírna Agnes Jana Kadlece a Miloše Fišera v Bohdanči na Kutnohorsku je trochu laboratoř. Intenzivní vůně kvasu, bublání a spousta trubek mnoha tvarů i velikostí.

"Miluju všechny destiláty. Ochutnávám vše, co vypálíme," říká Jan Kadlec.

Dlouholetým favoritem palírny je rynglovice, destilát z renklódy zelené, odrůdy slivoně pojmenované po francouzské královně Klaudii Francouzské. Ryngle je sladší zelená švestka, která má odlišnou chuť i aroma. "Spousta milovníků Slivovice by po vyzkoušení Rynglovice na tradiční Slivovici zanevřela," dodává hlavní postava palírny. Zkuste ji! Pokud tedy budete mít kliku a jejich často nedostupný skvost ukořistíte.

Mezi další produkty, které je třeba zmínit patři hruškovice muškatelka - méně obvyklá odrůda, která je famózní; medovec - tedy pálenka z medoviny a meadicine gin - světově unikátní gin, jehož základem je právě medovec. Je to taková ginová pohádka.