Kdo s námi spolupracuje

Distributorem lihu jsme teprve rok. Za tu dobu jsme si získali důvěru více než 100 hospod, restaurací, barů a bister. Jsme hrdí na to, že jsme schopni vybírat vhodné produkty pro každého, kdo se snaží poskytovat vysokou kvalitu.

Naše produktové portfolio představuje jednoduše špičku trhu. A asi i proto s námi právě špička trhu spolupracuje.

...

Pivovarský dům Benedict

Legendární pivní podnik, který nedávno změnil majitele, prošel rekonstrukcí, která jej otevřela a  provzdušnila. Místo, které má pivního genia loci. Ideálním místo na pivo. Pivo a panáčka. Proto tu ani destiláty nejsou podceněny. V selekci se najdou kousky z GALLI DISTILLERY, Palírny Radlík či Svachovky. Lokalita mezi I. P. Pavlova a Karlovým náměstím je ideální na delší večer. Odevšad blízko.

Do restaurace

...

Restaurace Kastrol

Chcete se dokonale najíst v až rodinné atmosféře? Tohle je vaše místo. Skvělá česká kuchyně. K tomu nádherná selekce likérů a pálenek. Co si dát ke kanci se šípkovou jiného než šípkový likér? Skvělé jídlo zakončete na míru vytvořenou 17letou rynglovicí, kterou tu mají pro všechny přátele. Najdete tu produkci lihovarů Tōsh, Agnes, Palírny Radlík, Svachovky a Riperu.

Do restaurace

...

Hostinec na Výtoni

Boží místo hned vedle pražské náplavky, kde je vše, co si můžete přát. Klik. Dokonalé pivo. Jednoduše nejlepší kachna ve městě a opravdu úžasný výběr likérů a destilátů. Po kachně doporučujeme bylinný JA-KA-MA-RUS, nebo pálenku. O muziku se tu stran lihovarů stará Palírna Radlík, Kuželov, Tōsh, Agnes, Svachovka a další. Prostě se tu zabavíte od oběda přes večeři až do zavíračky. 

Do restaurace

...

U Váhy - Měsťanský hostinec

Legendární Smíchovský Hostinec, ve kterém můžete vedle špičkově ošetřeného Staropramenu ochutnat i selekci českých likérů a pálenek. Těm vládně Váhovice vytvořená u příležitosti výročí 120 let, po které rodina současného majitele hostinec vlastní a provozuje.

Do restaurace

...

Restaurace pod Párou

Fantastické pivo, skvělé jídlo, příjemný servis a vlastní brandované pálenky z Palírny Radlík. K tomu super lokální giny z Garage 22. Sem si zajděte.

Do restaurace

...

Pilsner Urquell: The Original Beer Experience

Vizuálně promakané muzeum piva s výčepem. Neváhejte vyrazit za kulturou :-). Ve výčepu, který k projektu patří se sympaticky rozhodli nabízet autentické lokální pálenky z Palírny Radlík, Agnes, Kuželova, Garage 22 nebo skvělou zelenou ze Svachovky.

Do restaurace

Další provozy, které s námi spolupracují