Jsme ten nejlepší partner pro gastronomii

Gastronomie zažívá náročné období. Hosté nechodí tak často jako dříve a o každého návštěvníka se musí bojovat. Zbraní není nikdy dost. Už nestačí mít jen dobrý servis a kuchyň. Kvalita musí být všude, včetně nápojového lístku. A to je naše doména.

gastroprofil

Umíme najít skvělé pití

Samozřejmě neznáme vše. Dokonale ale rozumíme jedné oblasti. Víme, kde najít nejlepší české pití. Známe každou pálenku, gin, whisky i likér, který se v Česku rodí. Propíjíme se jimi od roku 2016 a do jejich poznávání dáváme srdce i další orgány.

Dokážeme vám vybrat pití, které vaše hosty i personál nadchne, odliší vás, pomůže zvítězit v boji o zákazníka a udělat z něj hosta pravidelného.

Odbornost a sázka na kvalitu

O produktech v našem portfoliu rozhoduje výhradně Kuba Gottwald – majitel, zakladatel a nejvytíženější játra firmy. V ČR neexistuje mnoho kvalifikovanějších lidí. Když něco není dobré, do nabídky to přes něj neprojde.

V Česku ohledně ovocných destilátů neexistuje žádná certifikační autorita. Kuba by tohle, jako tajemník a člen předsednictva Unie Destilatérů, rád změnil. Opravdových odborníků je u nás jen pár desítek. Většinou jde o samotné paliče, kteří logicky nemají zcela nestranný pohled na věc. My máme odbornost, v rámci firmy se denně školíme a – je to tak – někdy jsme nuceni pít, i když nechceme! Snažíme se být zcela nezávislí a nabízet opravdu jen to nejlepší.

Jediný, komu straníme, jste vy. Jakmile poznáme váš koncept a záměry, tak vám doporučíme ty nejvhodnější tekuté pomocníky.

Naše služby

 1. Produktové konzultace

  Pomůžeme vám vybrat lahve, které budou pro váš podnik nejpříhodnější. Takové, které se u vás budou prodávat. Takové, které k vám budou patřit a udělají vám a hlavně hostům radost. Možnosti jsou nekonečné. V nabídce máme všechny smysluplné lihovary a palírny v zemi a jejich téměř 800 (!) produktů.

 2. Školení personálu

  Výběrem produktů spolupráce nekončí. Naopak, je to teprve začátek. Po výběru je potřeba, aby si pálenky zamilovali i vaši kolegové. Rádi se o to postaráme. Pití je totiž vždy o příbězích. My personálu vysvětlíme nejen to, jak daný produkt vznikal a čím je unikátní. Povíme jim také pikantnosti o palírně či paliči. Ke každé láhev přiřadíme tvář člověka, který ji vyrobil. Takové pití se pak nabízí úplně jinak.

 3. Distribuce

  Pro dopravu do restaurací obvykle využíváme společnost Messenger. Někdy dokážeme zavážet osobně (podíl takových závozů chceme zvyšovat). Doprava nad 3000 Kč (vč. DPH) je ZDARMA po celé ČR.

 4. Branding a vývoj produktůbranding

  Chcete svou vlastní etiketu nebo dokonce produkt vytvořený na míru? Umíme a zařídíme. Jedinou podmínkou jsou domluvené roční odběry a pár maličkostí, které probereme osobně. Věřte ale, že "house pálenka" hospodu odliší a pozvedne jako máloco.

 5. Degustace

  Pořádáme řízené degustace pro zákazníky. Máme zhruba 12 tematických variant a umíme vymyslet další na míru vaší akce. Chcete spáchat degustaci? Pište na kuba@lihovarek.cz
 6. Speciální ceny

  Pro gastronomické podniky máme zvýhodněné ceny. Velmi často zjistíte, že produkty zásadně vyšší kvality, můžete mít za nižší cenu než  lahve, které máte dnes.
  Díky tomu, že s lihovary máme extrémně blízké vztahy, dokážeme vám nabídnout ceny, jako nikdo jiný. Ověřte si to sami a napište nám.

 7. Něco navíc

  Chcete s týmem upustit páru, pobavit se, vypadnout na chvíli z provozu a ještě u toho získat nové znalosti? Co takhle exkurze do lihovaru, samozřejmě spojená s koštem. Je to vždy zážitek pro všechny. Dokážeme případně i přesvědčit destilatéra, aby přijel on za vámi.

Chcete se potkat?
Napište nám

Nebo volejte na tel: 266 710 403