Nejlepší partner pro české lihoviny v gastronomii

Gastronomie zažívá náročné období. Hosté nechodí tak často jako dříve. O každého návštěvníka se musí bojovat. Zbraní není nikdy dost. Nestačí mít dobrý servis a kuchyň. Kvalita musí být všude, včetně nápojového lístku. A to je naše doména.

Proč dělat s námi?

Gastronomie

Odbornost

Pořádáme největší košt profesionálních produktů v ČR. Jezdíme na amatérské košty. Jsme členy Unie Destilatérů. 
Gastronomie

Špičkový servis

Poradenství a školení personálu. To je samozřejmosti. Zdarma pořádáme řízené košty pro lidi z gastronomie.
Gastronomie

Bleskové dodání

Objednáte do 11 hodin a zboží máte druhý den. Po Praze dokonce ten samý den.

Kdo s námi spolupracuje?

Spolupracují s námi špičky oboru. Podniky zaměřené na vysoké gastro i klasické hospody. Prostě podniky, které jejich hosté milují. Věříme a doufáme, že to je i díky skvělým lahvím v nápojovém lístku.

Degustace pro gastronomii

Gastronomie
Každých 14 dní pořádáme degustaci / školení pro profíky z gastronomie. Degustace jsou ZDARMA. Vždycky mají konkrétní téma, které je zajímavé, kontroverzní, často neznáme. Prostě si říká o větší znalost. Podívejte se na aktuální degustace a rezervujte si místo u stolu. Na zdraví!

Co ještě umíme?

Branding a vývoj produktůbranding

Chcete svou vlastní etiketu nebo dokonce produkt vytvořený na míru? Umíme a zařídíme. Jedinou podmínkou jsou domluvené roční odběry a pár maličkostí, které probereme osobně. Věřte ale, že "house pálenka" hospodu odliší a pozvedne jako máloco.

Zvýhodněné ceny pro gastro

Pro gastronomické podniky máme zvýhodněné ceny. Velmi často zjistíte, že produkty zásadně vyšší kvality, můžete mít za nižší cenu než  lahve, které máte dnes.
Díky tomu, že s lihovary máme extrémně blízké vztahy, dokážeme vám nabídnout ceny, jako nikdo jiný. Ověřte si to sami a napište nám.

Něco navíc

Chcete s týmem upustit páru, pobavit se, vypadnout na chvíli z provozu a ještě u toho získat nové znalosti? Co takhle exkurze do lihovaru, samozřejmě spojená s koštem. Je to vždy zážitek pro všechny. Dokážeme případně i přesvědčit destilatéra, aby přijel on za vámi.

Nebo volejte na tel: 266 710 403