Honduras - Carmen Mejía Rivas 250g (espresso) Pikola

349 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Káva pěstovaná ve výšce 1300 m.n.mořem má sladší chuť s nádechem medu a nektarinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Honduras - Carmen Mejía Rivas 250g (espresso) Pikola

Nadmořsky níže položena honduraská farma Benedición de Díos je umístěná v ideálních podmínkách pro pěstování kávy. V regionu vyznačujícím se chladnými deštivými rány, mlhami přetrvávajícími do poledních hodin, následovanými horkými letními dny.

Zakladatel farmy Carmen Mejía má 72 let a se svou ženou Emorgelií Lopez žijí na farmě již dlouhých 45 let. Společně mají sedm dětí, kteří od dětství pokračují v rodinné tradici a na farmě pomáhají s produkcí kávy.

Na farmě je umístěná zpracovatelská stanice pro sběr třešní a jejich zpracování. Třešně se po sběru opláchnou od nečistot čistou vodou a následně umístí na slunečné terasy kde se káva postupně suší tradiční naturální metodou.
Káva se díky tomuto procesu a jejímu původu tak vyznačuje medovou sladkostí s chutí zralých nektarinek a dalších peckových plodů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Obsah balení (g): 250
Pražení: espresso
Region: Praha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvalitní výběrová káva pražená pravidelně v menších dávkách. Taková káva je vždy čerstvá. Pikola praží velmi šetrně, tak aby podtrhli přirozenou chuť kávy. Tu si můžete vychutnat jak u přípravy klasického espressa, tak u oblíbených alternativních metod. Pražení probíhá na moderní technologii americké značky Loring a po upražení je káva balena pomocí stlačeného argonu. Tato prvotřídní kombinace prodlužuje čerstvost kávových zrnek o několik týdnů.