Agnes Slivovice (kosher) 45% 3l

2 790 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
19.4.2024

Největší legální lahev plná lahodné slivovice, která se destiluje v souladu s předpisy kašrut (כשרות).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Agnes Slivovice (kosher) 45% 3l 

Vyzrálé švestky ze sadů v Bohdanči, vodu a nic jiného najdete ve skvělé kosher slivovici. Pálenka neobsahuje žádné přidané látky. Čistě přírodní dobrota, za kterou stojí spousta práce o sady, kvas, destilaci až skončí ve vaší náruči. A že ta bude plná. 3 litrový demižon, to už je nějaká síla.

Slivovice je připravena z odrůd: Čačanská, Valjevka a Gabrovská.

Vyzkoušejte v retrospektivě chuť, při které cítíte snad i první dotek včelky (z vlasních včelstev) na pupenu slivoně v sadu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kupáž / blend odrůd
Obsah alkoholu (%): 45
Obsah balení (l): 3
Region: Středočeský kraj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

agnes

Palírna Agnes Jana Kadlece a Miloše Fišera v Bohdanči na Kutnohorsku je trochu laboratoř. Intenzivní vůně kvasu, bublání a spousta trubek mnoha tvarů i velikostí.

"Miluju všechny destiláty. Ochutnávám vše, co vypálíme," říká Jan Kadlec.

Dlouholetým favoritem palírny je rynglovice, destilát z renklódy zelené, odrůdy slivoně pojmenované po francouzské královně Klaudii Francouzské. Ryngle je sladší zelená švestka, která má odlišnou chuť i aroma. "Spousta milovníků Slivovice by po vyzkoušení Rynglovice na tradiční Slivovici zanevřela," dodává hlavní postava palírny. Zkuste ji! Pokud tedy budete mít kliku a jejich často nedostupný skvost ukořistíte.

Mezi další produkty, které je třeba zmínit patři hruškovice muškatelka - méně obvyklá odrůda, která je famózní; medovec - tedy pálenka z medoviny a meadicine gin - světově unikátní gin, jehož základem je právě medovec. Je to taková ginová pohádka.