Agnes RETRO Medovina s chmelem 12,2% 0,5l

199 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Přírodní medovina ze Zelené Bohdanče obohacená o přidaný celý chmel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Agnes Medovina s chmelem 12,2%

medovina je vyrobená klasickou metodou, tj. fermentací včelího medu. Svoji chuť získává díky kvalitnímu medu, který je základem budoucí chuti a aroma. Řízená fermentace probíhá při nízkých teplotách, což zabezpečuje lepší zachování aromatických a chuťových vlastností použitých surovin. Do medoviny se následně přidává chmel, který přidá medovině lehce nahořklou, ale velmi líbivou chuť.

Doplňkové parametry

Kategorie: Medoviny
Obsah alkoholu (%): 12,2
Obsah balení (l): 0,5
Region: Středočeský kraj
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

agnes

Palírna Agnes Jana Kadlece a Miloše Fišera v Bohdanči na Kutnohorsku je trochu laboratoř. Intenzivní vůně kvasu, bublání a spousta trubek mnoha tvarů i velikostí.

"Miluju všechny destiláty. Ochutnávám vše, co vypálíme," říká Jan Kadlec.

Dlouholetým favoritem palírny je rynglovice, destilát z renklódy zelené, odrůdy slivoně pojmenované po francouzské královně Klaudii Francouzské. Ryngle je sladší zelená švestka, která má odlišnou chuť i aroma. "Spousta milovníků Slivovice by po vyzkoušení Rynglovice na tradiční Slivovici zanevřela," dodává hlavní postava palírny. Zkuste ji! Pokud tedy budete mít kliku a jejich často nedostupný skvost ukořistíte.

Mezi další produkty, které je třeba zmínit, patři hruškovice muškatelka - méně obvyklá odrůda, která je famózní; medovec - tedy pálenka z medoviny a meadicine gin - světově unikátní gin, jehož základem je právě medovec. Je to taková ginová pohádka.