Hombre's Grapefruit Gin 41% 0,7l

799 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Sladší gin s dlouhým závěrem, který kombinuje grep, kubebový pepř a jalovec.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hombre's Grapefruit Gin 41% 0,7l

Receptura HOMBRES GRAPEFRUIT Ginu, jejíž podstatou je jemnost a sladší tóny s krásně vystupujícími tóny Californského grepu upozaďují ostatní byliny a to zejména Jalovec a kubébský pepř.

Poctivá chuť vychází z macerace grepů. Zářivé barevnosti je dosaženo macerací směsí bylinek a doplněním plně přírodního barviva.
Výroba probíhá v 8 patrové destilační koloně destilací toho nejjemnějšího velejemného lihu, jalovce a ostatních bylin vč. v tomto případě grepové kůry.

Výsledná chuť dává vyniknout dlouhé chuti Grepu společně s chutí řeckého Jalovce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální giny
Obsah alkoholu (%): 41
Obsah balení (l): 0,7
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za značkou Hombre’s Gin stojí Libor Zbojan. Jeho cílem bylo vytvoření toho nejlepšího ginu, který bude oblíbený v Česku i po celém světě. Pokud má být produkt prémiový, musí být vše naprosto perfektní – suroviny, sklo, etikety i zátky. Už při pohledu na lahev víte, že tady se na ničem nešetřilo. Po ochutnání v tom budete znovu utvrzeni.

Pro skvělou chuť, aroma a vybalancovanou kořenitost ginů jsou suroviny vždy vybírány dle aktuální kvality. Byliny pochází doslova z celého světa přímo od ověřených farmářů, navíc v BIO kvalitě. Receptura se ladila, vylepšovala a nechávala senzoricky testovat více než dva roky.