Vizovická slivovice 2021 Čačanská rodná 50% 0,7l

Novinka Limitka
1 199 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Čačanská rodná ročníku 2021 je slivovice s výraznou mandlově nahořklou chutí pecek, v dozvuku můžete cítit švestkovou zavařeninu s náznakem hřebíčku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vizovická slivovice 2021 Čačanská rodná 50% 0,7l

Druhá odrůdová Vizovická slivovice z ročníku 2021. Výjimečně ve stejném roce přichází na řadu další vysoce hodnocený odrůdový destilát, protože množství každé připravené slivovice bylo vzhledem k daného roku velmi omezené. Tato novinka doplňuje ročníkovou edici do obvyklého počtu lahví.

Čačanské rodné 2021 se stočilo 3322 lahví.

Odrůda Čačanská rodná je sladce navinulá švestka velmi dobré chuti. Vyzrálé plody mají vysoký obsah cukru, proto destiláty z ní patří k nejlepším. Ve vizovickém sadu je hojně zastoupena, pěstujeme ji v části Nade Dvorem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čacanská
Obsah alkoholu (%): 50
Obsah balení (l): 0,7
Region: Zlínský kraj
Odrůda višní: Čačanská rodná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

vizovicka_cover

Vizovická Slivovice, to jsou ročníkové odrůdové destiláty R. Jelínek. Jde o prémiovou řadu destilátů z dílny našeho největšího ovocného lihovaru.
Od roku 2003 firma navázala na sadařskou tradici předchůdců a opět začali využívat ideálních podmínek pro pěstování švestkových stromů. Po pěti letech se sklidila první úrodu vizovických švestek a započala novou tradici – výrobu ročníkové odrůdové Vizovické slivovice.