CANDYBAR - Sítio Grota Bonit 250g (espresso) Candycane

319 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Základní espresso CANDYBAR

Detailní informace

Detailní popis produktu

CANDYBAR - Sítio Grota Bonit 250g (espresso) Candycane

Sladká, plná a vždy skvělá káva, kterou pro vás Candycane vybírá třikrát do roka. Vždy můžete očekávat skvělou univerzální candy-like kávu, která skvěle funguje v každé kavárně jako jednodruhové espresso i káva s mlékem. Tuhle kávu můžete pít každý den ať už jste znalec ovocných chutí či milovník jednoduchého čokoládovo-oříškového profilu. 

Rafael Borges e Silva je producentem káv z farmy Sítio Grota Bonita, která se nachází nedaleko města Espírito Santo do Dourado v regionu Sul de Minas.

Na farmě o rozloze 35 hektarů, z nichž 33 je věnováno pěstování kávy, dohlíží Rafael na roční produkci 600 pytlů kávy. Farma, která se nachází v nadmořské výšce od 800 do 1050 metrů nad mořem, těží z příznivých klimatických podmínek regionu Sul de Minas. Na farmě Sítio Grota Bonita kávovníky kvetou v období mezi zářím a prosincem, zatímco sklizeň probíhá od května do srpna.

Rafael začal pěstovat kávu po boku svého otce João Divanila, který v 80. letech inicioval koupi první rodinné farmy. Od té doby se káva stala primárním zdrojem příjmů celé rodiny. V průběhu let strategicky investovali do rozšiřování a zlepšování infrastruktury s cílem zvýšit produktivitu a zlepšit kvalitu zrn. V roce 2019 se jejich obětavé úsilí stalo více než evidentní, když si zajistili 2. místo v krajské soutěži kvality. Nejen tento úspěch podtrhl potenciál jejich káv na trhu s výbrovou kávou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Obsah balení (g): 250
Pražení: espresso
Region: Praha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: