Jablkovice Svach 45% 0,5l

399 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Jablkovice má bohužel v ČR špatnou pověst. Mohou za to domácí pálenky z nekvalitních surovin. Jablkovice ze Svachovky je jiná. Prémiové suroviny stojí za prémiovou pálenkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jablkovice Svach 45%

Nejlepší metoda, jak zakonzervovat chuť jablka na horší časy je destilace. Ochutnejte jihočeskou jablkovici, ve které najdete koncentrovanou chuť jablek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocné destiláty
Druh Jablkovice: Čiré jablkovice
Obsah alkoholu (%): 45
Obsah balení (l): 0,5
Region: Jihočeský kraj
Položka byla vyprodána…
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MM Avatar autora | 22.4.2022
Výborna jablkovice, za tuhle cenu lepší nenajdete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

svach_cover

Destilérka Svach, chcete-li Svachovka, vznikla na základech Svachova dvora. Vedle rybníku Glokáče, v lesnatém meandru řeky Vltavy, pod horou Kleť, kousek od Českého Krumlova jsou ohrady s ovcemi, jedna stará studna a několik manufaktur. 

Ony „manufaktury” jsou pivovar Glokner, čokoládovna Duetino a především destilérka Svach, ve které vzniká produkce ovocných destilátů, likérů a také jedinečné české whisky. V destilérce se silně dbá na hlídanou a řízenou fermentaci kvasu probíhající v nerezových kvasných tancích.

Pro pálení ovocných destilátů a zároveň whisky je technicky uzpůsobená destilační kolona i dóm lihových par. Kvalita destilace je postavena na důkladné kontrole celého procesu.