Žufánek Justifiée & Ancienne absinthe 65% 0,5l

1 799 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Absint, který zmate vaše chuťové buňky a přesune vaši mysl do doby Belle epoque!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Justifiée & Ancienne absinthe 65%

Justifiée & Ancienne (čti jako žustifie e ansien, v překladu Oprávněný a Starobylý) je následovník proslulého Žufánkova L’Ancienne, jehož výroba už patří historii a lahve sběratelům.

Justifiée & Ancienne  je vyroben z nejlepšího vinného destilátu a unikátních bylin, stařen v sudu z francouzského dubu pro dokonalý požitek připomínající konzumaci 100 let starého nápoje. Receptura se L’Ancienne liší pouze jednou bylinou (která je tu navíc) a poměrem ostatních bylin.

Pokud byste v životě měli ochutnat pouze jeden absint, tak by to měl být tento.

Doporučené ředění je 1:2, tedy jeden díl absintu a max. 2 díly vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Verte
Obsah alkoholu (%): 65
Obsah balení (l): 0,5
Region: Zlínský kraj
Položka byla vyprodána…
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZB Avatar autora | 31.12.2021
fantastické, famózní
5
Avatar autora | 25.12.2020
- Esgotou

5
JR Avatar autora | 19.11.2019
Kupovala jsem jako dárek - doufám, že potěší!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

zusy_brand

Firmu ŽUFÁNEK s.r.o. (dříve ŽUSY s.r.o.), která stojí za legendou českého lihovarnictví, založili v roce 2000 manželé Marcela a Josef Žufánkovi a jejich synové MartinJosef a Jan. V Boršicích u Blatnice vyrostl lihovar nebojíme se napsat světového formátu, který má velkou zásluhu na obrodě kvalitní výroby destilátů v ČR.

Produkce lihovaru započala tradiční slivovicí, jak také jinak. Postupně se přidávali další druhy ovoce, likéry, giny a absinthe. Ovoce pochází z vlastních sadů, které jsou v jedné z nejlepších lokalit na pěstování ovoce na Moravě a od nejlepších sadařů z Evropy (například skvělé maďarské meruňky). 

Všechny produkty jsou 100% přírodní, vyrobené podle původních osvědčených receptur, bez použití umělých barviv, ochucovadel a aromat. "Destilujeme, macerujeme a tvoříme tak, aby výsledný produkt chutnal hlavně nám samotným a nemuseli se za něj nikdy a před nikým stydět. Proto všechny destiláty a likéry nesou naše jméno," říkají zástupci dvougeneračního tvůrce lepší nálady.

Bacha, my nejsme přímo lihovar. Jsme "pouze" jejich nejoblíbenější e-shop. Nakonec Martin byl naším vůbec prvním zákazníkem :-). 
S fakturou pro lihovar Žufánek na nás tedy nechoďte.