Cascara - Kostarika 150g (Pikola)

169 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Výběrová cascara z naturálně zpracované Kostariky Hacienda Sonora se vyznačuje sladkými tóny rebarbory a šípkového čaje. Výsledný nálev Vás tak mile překvapí lehkými čajovými tóny a sladkostí naturálně zpracované kávy, navíc si jej můžete vychutnat v horké i studené podobě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cascara - Kostarika 150g (Pikola)

Tato cascara pochází z naturálně zpracované kávy z Kostariky. Po pečlivém ručním sběru se zralé třešně omyjí v čisté vodě a poté se rozloží k sušení na afrických postelích, kde se třešně často musejí obracet, aby se podpořilo rovnoměrné sušení. Po vysušení se káva skladuje po dobu 2 měsíců, než se loupe v suchém mlýnu.
Vysušené slupky jsou odstraněny a expedovány právě jako cascara.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaj
Obsah balení (g): 150
Příprava: 6-7 g cascary na 100ml vody o teplotě 97°C, louhovat 10 minut.
Oblast sklizně: Kostarika Hacienda Sonora, oblast Grecia
Nadmořská výška: 1300 m.n.m.
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvalitní výběrová káva pražená pravidelně v menších dávkách. Taková káva je vždy čerstvá. Pikola praží velmi šetrně, tak aby podtrhli přirozenou chuť kávy. Tu si můžete vychutnat jak u přípravy klasického espressa, tak u oblíbených alternativních metod. Pražení probíhá na moderní technologii americké značky Loring a po upražení je káva balena pomocí stlačeného argonu. Tato prvotřídní kombinace prodlužuje čerstvost kávových zrnek o několik týdnů.