Svach s Old Well whisky Laphroaig 46,3% kouřová 0,5l

999 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
1.2.2023

Whisky ze sladového ječmene a stařena v sudech po silně kouřové whisky Laphroaig z ostrova Islay. Stočena do síly 46,3%.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svach ́s Old Well whisky Laphroaig 46,3% kouřová

Svach´s Old Well Whisky byla destilována ze sladového ječmene a stařena v sudech po silně kouřové whisky Laphroaig z ostrova Islay. Kouřová whisky.

V Destilérce Svach nenechali nic náhodě a pro zkušenosti jezdili do Skotska. Rmut je připravován podle přesné receptury v pivovaru GLOKNER, který je součástí skupiny manufaktur ve Svachovce. Technologicky se zachovává skotská cestu výroby - dvoukolový systém pálení. Sklep je propojen se starou studnou. Zůstal zachován z přelomu 18. a 19. století a je v něm úžasná přirozená vlhkost. A přesně tam whisky zraje. Speciální slady na whisky dovezeny z Německa. Old Svach's Whisky je krásný příklad craft/řemeslného destilátu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Whisky
Druh whisky: Nakouřená (Peated)
Obsah alkoholu (%): 46,3
Obsah balení (l): 0,5
Region: Jihočeský kraj
Typ sudu: Laphroaig
Aroma: silně kouřové, mušle slávky, jódové
Chuť: sladká, všudypřítomný kouř, lehce mořská sůl
Závěr: dlouhý, jódový, příjemně sladký
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MK Avatar autora | 6.12.2022
Moc dobré pití!
5
A Avatar autora | 30.5.2021
Výborná whisky-skvělé pití-doporučuji jí všem. Chválím též limonády a rychlou dodávku zboží. Kluci z lihovárku jsou jednička.
5
MH Avatar autora | 5.5.2021
Kupovala jsem jako dárek pro manžela k narozeninám, dnes jsme otevřeli. Aroma velmi příjemné mému nosu a chuťové pohárky jen zaplesaly. Navíc toho skvělé pití dokonale sedí k dnešnímu podvečernímu počasí (větrno, nijak vysoká teplota, jen rozkvetlé ovocné stromy na zahradě napovídají, že už máme květen). Pár doušků této whisky příjemně zahřálo a potěšilo. Jsem velmi mile překvapena, manželovi také tato whisky zachutnala. Rádi vyzkoušíme i další whisky ze sortimentu této destilerie.
5
Avatar autora | 30.12.2020
Manžel byl velmi spokojen .
5
Avatar autora | 24.11.2020
Naprosto skvělá whisky!!!! Vznikla u mne závislost!!! Hned, jak to bude možné, plánují navstevu destilerky a dokupuji zbylý sortiment!! Pánové... klobouk dolu!!!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

svach_cover

Destilérka Svach, chcete-li Svachovka vznikla na základech Svachova dvora. Vedle rybníku Glokáče, v lesnatém meandru řeky Vltavy, pod horou Kleť, kousek od Českého Krumlova jsou ohrady s ovcemi, jedna stará studna a několik manufaktur. 

Ony „manufaktury” jsou pivovar Glokner, čokoládovna Duetino a především destilérka Svach, ve které vzniká produkce ovocných destilátů, likérů a také jedinečné české whisky. V destilérce se silně dbá na hlídanou a řízenou fermentaci kvasu probíhající v nerezových kvasných tancích.

Pro pálení ovocných destilátů a zároveň whisky je technicky uzpůsobená destilační kolona i dóm lihových par. Kvalita destilace je postavena na důkladné kontrole celého procesu.