Podorlický Jablečný mošt s červenou řepou 0,3l

39 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

80% jablečná + 20% řepná šťáva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podorlický Jablečný mošt s červenou řepou

Řepa je skvělá pro pleť, postavu, imunitu a ještě výborně chutná. Její léčivé účinky pocházejí z jejího obsahu. Obsahuje totiž velké množství minerálů a vitamínů, které jsou pro lidské tělo potřeba. Nejvýznamnější podíl má tzv. betanin, který zabraňuje kornatění tepen a podporuje činnost jater.

Červená řepa předchází poškození buněk tím, že neutralizuje volné radikály. Je to díky vysokému množství pigmentu betalainu. Ten totiž má výrazné antioxidační a protizánětlivé účinky. Červená řepa obsahuje také substance, které mají schopnost rozpouštět a odstraňovat nestravitelné zbytky v mozku a nervových buňkách.

Šťáva z červené řepy pomáhá při trávicích problémech, proto je dobré ji v těchto případech pít. Studie dokázala, že řepa napomáhá při detoxikaci střev a při tom také pomáhá obnovovat mikroflóru ve střevech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mošty
Obsah balení (l): 0,3
Region: Královéhradecký kraj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podorlická sodovkárna je firma silně zakořeněná v rychnovském regionu. Proto je naprostá většina surovin v jejích výrobcích z blízkého okolí. Mošty, limonády, pivo a pálenky. Co teče, to tady umí vyrobit. A jak!