Svízela Slivovice (2022) 51% 0,5l

499 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2023

Poctivá slivovice z pomezí Valašska a Slovácka. Kvašena a destilována tradičně s "kostkou". Tedy peckou. Ta se v chuti výrazně a příjemně projevuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svízela Slivovice 51% 

Při výrobě této pálenky je použito ovoce z vlastního sadu, který se nachází nedaleko naší pálenice. Pří jeho zpracování se držíme tradičního postupu, který se v rodině dědí už několik desetiletí. Destilace probíhá na třístupňové koloně pod kterou se topí tradičně dřevem.

Celý koloběh probíhá pod jednou střechou a výhradně v rodinném kruhu.

Slivovice se podává a konzumuje hlavně na závěr menu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocné destiláty
Kvašeno a destilováno: S peckou
Obsah alkoholu (%): 51
Obsah balení (l): 0,5
Region: Zlínský kraj
Ročník: 2021
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MB Avatar autora | 18.9.2023
Z 25 produktů již ochutnaných, které Lihovárek nabízí, pro mne opravdu špička. Výraznější chuť, ale harmonická. Kvalita !

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cover_3

Malá rodinná pálenice na pomezí Valašska a Slovácka, která se věnuje tomu nejtradičnějšímu v regionu. Pálení slivovice. Zkušenosti si v rodině předávali po několik desetiletí. Ovoce pro výrobu pálenky si pěstují ve vlastním sadu. Kvalitní zpracování, vícestupňová destilace a kombinace dříví s měděným kotlem dává této slivovici nezaměnitelnou chuť a aroma. Díky vhodné lokalitě dokáží z modrého ovoce vytěžit to nejlepší. 

Ochutnejte autentický a jedinečný destilát. Jde samozřejmě o čistě přírodní destilát z vlastního ovoce ředěný vodou z vlastní studny. Pálenka vzniká s láskou v našich rukách od ručního sběru ovoce, přes kvašení, destilaci, zrání, lahvování, až po kolkování a lepení etiket. Všechnu tuto práci zvládají v rodinném kruhu.