Pleva Medovina z Potštejna 11% 0,5l

249 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024

Tradiční potštejnská medovina má vynikající chuťové vlastnosti a špičkovou kvalitu. Vyrábíme se z úplně prvních kvalitních jarních medů z pampelišek, čerstvě rozkvetlých rostlin a ovocných stromů. Proto tak nádherně voní a ještě lépe chutná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pleva Medovina z Potštejna 11%

Medovina z Potštejna je vůbec první medovina, kterou začala Pleva před necelými patnácti lety vyrábět. Ovšem tajemstvím výroby a hledáním dokonalé receptury se Milan Pleva zabýval již mnoho let před zahájením výroby pro zákazníky. Potštejnská medovina se za dlouhá léta vyladila k dokonalosti a na postupu její výroby bychom neměnili ani jediný krok. Tato tradiční medovina vzniká kvašením květového medu za použití speciálních kvasinek. Aby se zachovaly významné látky včelího medu, nepoužívá se při její výrobě tepelná úprava. Složení medoviny je rovněž výjimečné, neobsahuje totiž žádné konzervační látky, barviva ani příchutě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Medoviny
Obsah alkoholu (%): 11
Obsah balení (l): 0,5
Region: Královéhradecký kraj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cover

Firma Pleva sídlí v Potštejně v malebném podhůří Orlických hor. Specializuje se na zpracování včelích produktů. Nás zajímá samozřejmě především jejich medovina. 

K jejich výrobě se používá pouze kvalitní český med.