Svachovka Meruňkový likér Premium 20% 0,5l

Novinka Kuba doporučuje
549 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Nádherně ovocný, meruňkový likér s konzistencí připomínající našlehaný kompot.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svachovka Meruňkový likér Premium 20% 0,5l

Když tento likér pijete, je až těžko uvěřitelné, že v není doslazen. Pro jeho sladkost jednoduše stačily dokonale vyzrálé Rakouské meruňky. Těch je plný. Po napití se člověk olizuje a nezbývá mu než, aby se napil znovu. A tak pije a pije a pije... a musí otevřít další lahev.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocné likéry
Obsah alkoholu (%): 20
Obsah balení (l): 0,5l
Region: Jihočeský kraj
Oblast sklizně: Wachau

Košt

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 21.5.2024
Neskutečná dobrota
5
TT Avatar autora | 14.5.2024
Meruňková marmeláda říznutá archivní meruňkovicí, ultimátní záležitost, i přes cenu mě cuká ruka koupit další lahve. Kdo nezažil nepochopí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

svach_cover

Destilérka Svach, chcete-li Svachovka, vznikla na základech Svachova dvora. Vedle rybníku Glokáče, v lesnatém meandru řeky Vltavy, pod horou Kleť, kousek od Českého Krumlova jsou ohrady s ovcemi, jedna stará studna a několik manufaktur. 

Ony „manufaktury” jsou pivovar Glokner, čokoládovna Duetino a především destilérka Svach, ve které vzniká produkce ovocných destilátů, likérů a také jedinečné české whisky. V destilérce se silně dbá na hlídanou a řízenou fermentaci kvasu probíhající v nerezových kvasných tancích.

Pro pálení ovocných destilátů a zároveň whisky je technicky uzpůsobená destilační kolona i dóm lihových par. Kvalita destilace je postavena na důkladné kontrole celého procesu.