Ullersdorf Legionářský čaj 55% 0,5l

629 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Silný nápoj složený z výrazných bylin. Zahřeje srdce a osvěží mysl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Legionářský čaj 55%

Pro vznik a mezinárodní uznání Československa v roce 1918 sehrály zásadní roli československé vojenské legie, které bojovaly na všech frontách Světové války. Nejvíce v Rusku, kde až 70 tisíc dobrovolníků stálo nejdříve proti německým, poté proti bolševickým silám.

V letech 1918-1920 svedly ruské legie mnoho bitev, obsadily rozsáhlé oblasti Ruska a pokryly se vojenskou slávou a světovou popularitou. 

Legionářský čaj je nápoj, který připomíná a odkazuje na největší úspěchy, kterého dosáhlo československé vojsko. Jde o 55% silný nápoj z výrazných bylin, který odpovídá vojenskému vkusu. Mezi nimi vyčnívá samozřejmě jalovec. Najdete v něm i čaj, citrusy či kardamon. Gin ještě krátce leží v dubových "virgin" lehce vypálených sudech. Každý doušek zahřeje a osvěží mysl.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální giny
Obsah alkoholu (%): 55
Obsah balení (l): 0,5
Region: Olomoucký kraj
5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 1.2.2023
Super pití jediné mínus je že plechovka je polepená a není potištěná snad se etiketa časem neodlepí
5
HW Avatar autora | 17.12.2022
Manželovi přinese gin Ježíšek,tak nevím
5
Avatar autora | 18.11.2022
zakoupeno jako dárek, snad budou obdarovaní spokojeni, pěkná láhev
5
L Avatar autora | 14.7.2022
Nic lepšího jsem nepila.
5
Z Avatar autora | 27.4.2022
Tento gin mě neskutečně překvapil, ano je silný, ale zároveň úplně super!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ullersdorf

Likérka a destilerie Ullersdorf je lokálním patriotem. V produkci se zaměřují na produkci, pro kterou mají v Podesní ideální podmínky.

Velké jméno si udělali pálenkou z jeřabin, která byla v jesenických luzích a hájích vždy doma. Klasikou jsou destiláty ze švestek a jablek. Pro jazyky vybíravých pijáků je k dispozici jemnější chuť pálenek odleželých v dubových sudech. Mimo produkci ovocných destilátů se v Ullersdorfu vrhli na rozvoj likérnictví v ČR. V naší nabídce můžete ochutnat jejich hutnou, temnou ořechovku nebo sladký klášterní likér Schönberg.

Ullersdorf pálí své likéry i destiláty v prostorách tzv. Maršíkovského mlýna u Velkých Losin. Jedná se o jeden z nejstarších mlýnů v Podesní. První zmínky o něm se vážou k roku 1584. Srdcem výroby jsou kamenné sklepy tohoto více jak 400 let starého mlýna. Ochutnáváte tak nejen budoucí legendu, ale zároveň i kus historie.