Svachovka Saffron Premium gin 43% 0,5l

779 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Kromě toho, že je šafrán setý tak vzácný, je rovněž velmi zdravý a má na tělo hned několik pozitivních účinků. Ochutnejte sami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svachovka Saffron Premium gin 43% 0,5l

14 hodin macerovaný gin je připravován z 14 bylin a koření, kde kromě jalovce hraje významnou roli i šípek a pomerančová kůra. V Ginu je macerován pravý Iránský šafrán ve velkém množství, který dodává Ginu typickou chuť a hlavně barvu. Šafrán byl přidán před destilací, ale hlavně macerován po destilaci. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální giny
Obsah alkoholu (%): 43,6
Obsah balení (l): 0,5
Chuťový profil ginu: Jiné
Region: Jihočeský kraj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

svach_cover

Destilérka Svach, chcete-li Svachovka, vznikla na základech Svachova dvora. Vedle rybníku Glokáče, v lesnatém meandru řeky Vltavy, pod horou Kleť, kousek od Českého Krumlova jsou ohrady s ovcemi, jedna stará studna a několik manufaktur. 

Ony „manufaktury” jsou pivovar Glokner, čokoládovna Duetino a především destilérka Svach, ve které vzniká produkce ovocných destilátů, likérů a také jedinečné české whisky. V destilérce se silně dbá na hlídanou a řízenou fermentaci kvasu probíhající v nerezových kvasných tancích.

Pro pálení ovocných destilátů a zároveň whisky je technicky uzpůsobená destilační kolona i dóm lihových par. Kvalita destilace je postavena na důkladné kontrole celého procesu.