POUZE DNES: BLACK FRIDAY - nezmeškejte příležitost nakoupit za super cenu! Pozor: Kamenný obchod je přestěhován na novou adresu (Prusíkova 2577/16, Praha 13).

Little Urban 5 Ginů (5x 2dcl)

1 575 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
1.12.2021

Degustační dárková sada Ginů z produkce Little Urban Distillery. V sadě naleznete všech pět ginů ze standardní nabídky lihovaru včetně degustačních listů a Receptáře koktejlů na jehož sestavení spolupracovalo pět významných brněnských barmanů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Little Urban 5 Ginů (5x 2dcl)

Degustační sada je krásným dárkem pro každého milovníka ginů.

Sada obsahuje:

1x 200ml London Dry Gin 43% alc.
1x 200ml Lady Gin 43% alc.
1x 200ml Sloe Gin 29% alc.
1x 200ml Matured Gin 47% alc.
1x 200ml Winter Gin 33% alc.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin
Region: Jihomoravský kraj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

little urban cover

Little Urban Distillery je nezávislý malý lihovar z Brně. Zaměřuje se čistě na výrobu nejlepšího Ginu řemeslným způsobem.

Jak vznikl Little Urban Distillery

Pan Urbánek (little Urban) hledal prostor pro vlastní realizaci. Chtěl dělat něco srdcem. Něco, co bude milovat. Něco svého. Prodejem domu získal vstupní investici a v padesáti se vrhl do řemesla, o kterém měl jen kusé informace. Čtvrt roku zjišťoval, co otevření vlasní destilérky obnáší (jen ve zkratce je to spousta práce, studia, nesmyslné byrokracie a administrativy).

Nespočet návštěv anglických destilérek, výběr správné technologie a nekonečné testování vedlo k prnímu Ginu. Dnes je jich v portfoliu již několik.