Medový Žufánek 35% 0,5l

699 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Jeden z nejhůře sehnatelných likérů na trhu. Nefiltrovaný, zakalený a dobrý.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Medový Žufánek 35%

Likér získaný macerováním panenských medových plástů v jemném, 35% destilátu z medoviny. Vznikl tak nápoj, v němž se snoubí to nejlepší z přírody: léčivé účinky včelích produktů – medu, pylu, mateří kašičky, propolisu a antibakteriálních látek ze včelího vosku s ohnivostí destilátu z medoviny.

Medového Žufánka je každoročně vyrobeno velmi omezené množství (řádově stovky lahví). Je to dáno obdobím snůšky medu (od května do konce července) a množstvím mateří kašičky a propolisu. Veškeré použité suroviny pochází výhradně z vlastní včelařské farmy.

Velmi omezená produkce dělá z Medového specialitu podobnou slámovému či ledovému vínu.

Veškerý Medový Žufánek je od prosince 2015 nefiltrovaný a v hnědé láhvi. Velice rychle tedy dojde ke vzniku sedimentu, velice žádaného (a drahého) sedimentu. Jde o med, který není dokonale rozpustný. Před otevřením láhev protřepejte a veškerý obsah ve zdraví užijte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Likéry
Obsah alkoholu (%): 35
Obsah balení (l): 0,5
Region: Zlínský kraj
Položka byla vyprodána…
5
12x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 4.12.2023
To není alkohol - to je lék. Myslela jsem si, že mi vydrží do Vánoc - a nevydrží. Jedním slovem vynikající. Chci ho zase!
5
Z Avatar autora | 9.11.2023
Bomba
5
M Avatar autora | 19.7.2023
Tak tohle mě velmi překvapilo a velmi uspokojilo... Několik let jsem si kupoval nejrůznější alkoholy s přívlastky Honey atp. a nikdy to nebylo to co jsem chtěl. Medový Žufánek to splnil do posledního detailu. Silný, přesto sladký a OPRAVDU medový. Děkuji
5
ZK Avatar autora | 11.7.2023
Jemný, ale silný
5
VN Avatar autora | 30.12.2021
Super
5
PK Avatar autora | 2.12.2021
Moc dobré.
5
P Avatar autora | 3.8.2021
Velmi lahodný nápoj, ešte sa musím vela učiť aby som dosiahol takéto umelecké dielo.
5
Avatar autora | 28.10.2020
Velice lahodná specialita.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

zusy_brand

Firmu ŽUFÁNEK s.r.o. (dříve ŽUSY s.r.o.), která stojí za legendou českého lihovarnictví, založili v roce 2000 manželé Marcela a Josef Žufánkovi a jejich synové MartinJosef a Jan. V Boršicích u Blatnice vyrostl lihovar nebojíme se napsat světového formátu, který má velkou zásluhu na obrodě kvalitní výroby destilátů v ČR.

Produkce lihovaru započala tradiční slivovicí, jak také jinak. Postupně se přidávali další druhy ovoce, likéry, giny a absinthe. Ovoce pochází z vlastních sadů, které jsou v jedné z nejlepších lokalit na pěstování ovoce na Moravě a od nejlepších sadařů z Evropy (například skvělé maďarské meruňky). 

Všechny produkty jsou 100% přírodní, vyrobené podle původních osvědčených receptur, bez použití umělých barviv, ochucovadel a aromat. "Destilujeme, macerujeme a tvoříme tak, aby výsledný produkt chutnal hlavně nám samotným a nemuseli se za něj nikdy a před nikým stydět. Proto všechny destiláty a likéry nesou naše jméno," říkají zástupci dvougeneračního tvůrce lepší nálady.

Bacha, my nejsme přímo lihovar. Jsme "pouze" jejich nejoblíbenější e-shop. Nakonec Martin byl naším vůbec prvním zákazníkem :-). 
S fakturou pro lihovar Žufánek na nás tedy nechoďte.