FD House Pivovice Zlosyn 52% 0,5l

479 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
V meziválečném období byla pivovice v každé hospodě. Pivovice je tradiční destilát, na který se během času tak nějak pozapomnělo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FD House Pivovice 52%

Pro kvalitní výrobní surovinu se nejelo daleko. Lokální pivovar Zlosin z Velkých Losinách je vzdušnou čarou od lihovaru vzdálen jen asi dvacet kilometrů. Vůně pivního moku ovládla celý lihovar.

Kdo nikdy Pivovici nepil, bude příjemně překvapen, jak se celoživotní zkušenost sládka dokonale zužitkovala ve vyrobeném destilátu. Sladová pivní chuť je výrazným aspektem pivní pálenky. Příjemný likérový nádech už je jenom chuťovou tečkou. Ochutnejte jemný a krásně aromatický destilát.

Tak „Dej Bůh štěstí!”

Doplňkové parametry

Kategorie: Pivní pálenky
Obsah alkoholu (%): 52
Obsah balení (l): 0,5
Region: Olomoucký kraj
Položka byla vyprodána…
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IA Avatar autora | 10.4.2022
Koupila jsem Pivovici jako dárek pro taťku....a už se hrozně těším na ochutnávku :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lihovar Family Distillery House navazuje na původní tradice výroby alkoholických nápojů obnovou starých receptur, návratem k používání původních metod přirozené macerace bylin, koření a ovoce, ale především ruční výrobou osvědčených druhů destilátů. 

Distiller Jiří Koukolský těží zkušenosti z dlouholeté práce v zahraničí – v Německu, Francii a Belgii, kde působil v lihovarech. Jeho znalosti jsou především v oblasti ovocných destilátů, brandy a absintu.