Jak jsme se stěhovali

Někdy v květnu jsme shledali naše současné prostory v Ruské ulici, jako nedostatečné. Respektive nedostatečné pro blížící se podzimní a Vánoční sezónu. Ani přes tradičně okurkové léto nebylo v našem obchodě/skladu mnoho místa. A tak jsme začali intenzivně jednat.

Prahu jsem prochodil křížem krážem. Viděl jsem asi milion inzerátů na různé komerční obchody. Některé v centru, jiné na okraji města. Po různých handrkováních a podrazech jsme nakonec přesídlili na sídliště. Konkrétně na sídliště Velká Ohrada, ze kterého uděláme epicentrum kvalitního pití. Není to pro nás úplně neznámá lokalita. Pravidelně (už dvakrát :-D) se tu zjevujeme na labužnickém Ohrada Food Festivalu.

Aby nebylo stěhování jednoduché, rupla mi 14 dní před stěhováním achilovka. 10 dní před akcí mi ji v Motole sešili a mohli jsme do akce.

Když přišel víkend přesunu, rozdělili jsme na tři party:

  1. Demontáž: 4 lidi
  2. Jezdci: 2 řidiči dodávek (ano, hádáte správně s achilovkou řídit lze)
  3. Kompletace a stavba: 4 lidi

10 lidí, 2 dny a je hotovo. Teda... čeká nás ještě dost práce v novém, ale přestěhování několika tisíc lahví, aniž by se jediná poškodila a následné odeslání všech objednávek tak, že zákazníci žádné stěhování nepostřehli (s výjimkou 2 objednávek)...to je husarský kousek hodný stěhovacího experta JUDr. Radosty.

Zveme Vás tímto do našeho nového domova, bývalé lékárny (dnes naplněné spoustou léků na žaludek či náladu) na adrese Prusíkova 2577/16 v přízemí Centrum Velká Ohrada. Jsme hned vedle prodejen Teta drogerie, Albertu a Pepco. 

PS: Závěrem se více než sluší poděkovat bandě, díky které jsme stěhování zvládli. Nejvíc, jako ostatně vždycky, pomohl táta (je jednoduše nejlepší ♥), šikovné ruce pro montáž a demontáž měl náš vrchní oficír Viktor, můj brácha a synovec. Pečlivé ruce pro balení měly kámoška Terka a Viktorova přítelkyně Kája. Za volantem měl trpělivost kámoš Jirka a potřebnou býčí silou vládl další kámoš (můj nestarší - už od kolíbky) Honza. Moc, moc, moc díky. Bez vás jsme bychom byli v řiti.

 

 


Nešlo o naše první stěhování. Vlastně už bylo několikáté. Nejprve jsme se stěhovali z mého sklepa do skladu kamaráda ze školy (a prodejce nádherného, ručně broušeného skla - koukněte, třeba si u něj vyberete www.hcrystal.cz). Poté jsme se stěhovali do našeho prvního obchodu. Tam jsme vydrželi 1,5 roku. Teď nás čeká opět nový start.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení